Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen érzés szájfénytől viselni?

Milyen érzés szájfénytől viselni?

Figyelt kérdés

ápr. 28. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Idegbaj.

Szeretem az ajaktermékeket, de az összes szájfény állagától kiráz a hideg.

Amelyik nem ragad, annak olajos, vajszerű textúrája van, amit (számomra) nagyon zavaró huzamosabb ideig viselni.

Bármilyen drága, nem létezik olyan, amelyik tényleg tartós lenne, nem ken össze mindent, és nem húz nyálkás “szálakat”, valahányszor beszélni kezdek.

ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál. Akkor nagyon rosszak, így nem érdemes nekem sem.

Véletlenül rosszul írtam ki a kérdést. *szájfényt

Szép napot!

ápr. 28. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Annyit még hozzátennék, hogy véletlenül se az én véleményemre alapozz. Relatív, hogy ki mit mennyire tud elviselni, és mennyire zavaró számára.

Ha tetszik, próbálj ki néhány fajtát, hogy neked mennyire válik be, és abból le tudod szűrni, hogy mennyire vagy szájfényes alkat.

Sokan a folyékony matt rúzst nem tudják elviselni, amit meg én szeretek és használok minden nap.

ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem a szájfényeket, főleg az essenceseket amiket a legtöbb ember nem szeret mert túl ragadós. Én pont azokat imádom. 3.nak igaza van egyebkent, próbálj ki többet nem tudhatjuk neked tetszik-e.
ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!