Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix piercing kezelése,...

Helix piercing kezelése, segítség?

Figyelt kérdés
4 hónapja szurattam helix piercinget (titán karika van benne). Most egy alaposabb tisztítást csináltam és a “helyére tekertem” az ékszert ugyanis el volt csuszva. Most nagyon lüktet, vörös és tenyleg nagyon fáj. Mi a teendő ilyenkor? Nagyon félek hogy begyullad..

2023. ápr. 16. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre a karika rossz ötlet volt. Begyulladni nem fog, mert már be van. Én kicseréltetném duplagolyós egyenes barbell, vagy talpas ékszerre (szintén titán) és folytatnám a kezelését tovább. A gyógyulása lassú lesz, fél évtől a simán két évig eltarthat. Naponta octenisepttel reggel-este, víz érheti, de ne áztasd ki, ne szaunázz, lehetőleg ne szolizz, vegyszer ne érje, sminkek ne érjék, ne piszkáld és próbálj meg nem azon az oldaladon aludni. A porcos ékszerek javarésze macerásan gyógyul a helix az egyik legmacerásabb, annál már csak az industrial macerásabb.
2023. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!