Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó ami eleget fed?

Alapozó ami eleget fed?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok és nagyon sok bőrhibám van. Viszont az eddigi alapozók amiket hasznàltam nem fedték el ezeket. Már nem szeretnék több pénzt elkölteni a rosszra szvall a ti véleményeteket kérdezem. Tudtok valami jó fedésű alapozót lehetőleg megfizethető áron?

2022. szept. 27. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Elsősorban a bőrápolással foglalkoznék a smink helyett .
2022. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Szia. Ha nagyon csúnya akkor orvos, ezeket semmi nem fogja elfedni, a amink ront rajta és néha méginkább kiemeli, a legjobb semmit sem tenni rá mert tovább gyulladhat
2022. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Én a Catrice True Skint szeretem a legjobban talán, de tőlük a HD Liqid coverage is jó a Loreal Infallible is jó, vagy esetleg a Pupa Made tu last, vagy a Maybelline Superstay... Kenj fel a teszterből rendesen a drogériában, és nézd meg jól mielőtt megveszed.

Ha biztosra akarsz menni, szerintem keresd a Double Weart az Estée Laudertől. Nem éppen olcsó, de kérhetsz elvitelre tesztert, és többszöri használat után eldöntheted, megéri e.

Amúgy javaslom használj az alapozó fölé hasonló (nem világosabb!) színű korrektort a bőrhibáidra, az sokat tud még segíteni. Pl a Rimmel Multi Tasker, annak jó erős a fedése. Valamint, ha ecsettel viszed fel, és építgeted, akkor fokozni tudod a fedését. Én még pórusfeltöltő primert is használnék alá.

Remélem segítettem valamennyit.

2022. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Sebhelyek vannak az arcomon ☺️
2022. okt. 9. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!