Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mért domborodik még mindég...

Mért domborodik még mindég előre a hasam?

Figyelt kérdés
6hete volt hasplasztikám, mert szétcsúsztak terhesség alatt a hasamban az izmok és volt bőrfelesleg is,csak a műtét tudott megoldást nyújtani. Viszont a hasam még mindég nagy és előre dudorodik,mitől lehet ez? Kérdeztem a dokim azt mondta szerinte elég lapos a hasam,hát egyáltalán nem lett lapos. Mit csináljak? Azt mondta majd az edzéstől lesz feszes és lapos... na igen,de azt mondta h műtét után rögtön feszes lapos hasat kapok,kelvégre ezért fizettem egy raklap pénzt! Ha valaki tud segítsen,aki jártas az ügyben annak képet is tudok küldeni privátban.Kétségbe vok esve nem tudom hova fordulhatnék?Pereljem az orvost?
2014. máj. 8. 15:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

6 hét kevés idő, még változhat.

Ahogy megbolygatták ott a dolgokat, attól is be lehet még dagadva.

2014. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
És még annyi, hogy csodák nincsenek. Nem mindegy, hogy milyen volt a kiinduló állapot. Nem lehet mindenkiből szupermodellt faragni. Ha láthatóan jobb, mint volt, az már jó, aztán meg majd ha lehet már rendesen mozogni, akkor rádolgozol, hogy még szebb legyen.
2014. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
szerintem is kevés még a 6 hét, mire a helyükre kerülnek a dolgok... nem értek hozzá, de szerintem a fél év is kell ...
2014. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
De vajon mennyi idő még?Belül is varrtak, de az orvosom nem igazán válaszolt a kérdéseimre korrekt módón. Aggaszt h azt mondta szerinte elég lapos,de igazából előtte is majdnem ugyanígy nézett ki,egy kicsivel kisebb mert leszedte a bőrfelesleget. Nem volt rajta zsír, 160cm vok és 48kg.
2014. máj. 8. 15:42
 5/33 A kérdező kommentje:
[link] Igaz hogy ez egy pasi,de nekem is hasonló volt, talán még kisebb is.
2014. máj. 8. 15:44
 6/33 anonim ***** válasza:

És milyen lett?

Tudsz küldeni képet?

2014. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
képem van,de nem tudom h kell elküldeni...
2014. máj. 8. 15:47
 8/33 anonim ***** válasza:
képfeltöltés.hu-ra feltöltöd, és belinkeled :)
2014. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
2014. máj. 8. 16:17
 10/33 A kérdező kommentje:
2014. máj. 8. 16:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!