Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Annyira félek hogy meghalok...

Annyira félek hogy meghalok orrműtet alatt/előtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar az orrom,egyszerűen utalom.

Dr.Kovacs Klara plasztikai sebészt találtam a legalkalmasabbnak az interneten olvasottak alapján.

29 éves vagyok,tudtommal egészséges ,bár sokszor úgy érzem legszomjam van ,a csaladban több embernek szív problémái vannak.


Mennyi a valószínűsege hogy meghalok orr műtet alatt,előtt, közben?


Félek hogy beverzik az agyam, leall a szivem, szivrohamom lesz, esetleg a tudom felmondja a szolgalatot vagy csak szimplán nem ébredek fel az altatasbol.

Van egy gyermekem és nem halhatok meg. Egyszerűen nem tehetem meg az elkovetkezendo 20 évben mert élnem kell a gyerek miatt.

De mi van ha mégis meghalok az orrműtet alatt valami komplikáció által?


Mit tanacsoltok?



ápr. 18. 19:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10, igazad van csak ez egy nagyon furcsa helyzet.

Eszméletlenül zavar, mindennapi gondolatom az orrom és nem szeretném hogy így maradjon

A masik oldalon viszont az esetleges halál van, amitől rettegek és ami a számomra jelenleg egyszerűen kizart

Nem történhet meg

Egyedülálló anya vagyok és nem tudom mi lenne a gyerekemmel.


Sokat olvastam a neten, és ez azért nem kis műtét. 2-5 óra között van a lezajlasi ideje, és sok esetben nem csak a porcot faragjak at hanem a csontos részt is eltörik, csiszoljak, reszelik atszabjak.

Van egy ismerősöm akinek a testvére plasztikai sebész, és azt mondta hogy szó szerint egy kalapaccsal törik el a csontot és ha az orvos nem elég tapasztalt és eggyel többször ráüt a csontra mint ami elegendő lenne akkor agykarosodas is fellephet ami úgyszintén halalhoz vezethet.


Ezenkívül szivroham, tüdő elegtelenseg ,vagy csak szimplán nem ébredek fel a mélyaltatasbol.

Úgyhogy szerintem jogos a kérdés hogy vajon mennyi az esélye hogy soha többé nem érek haza , hány szazalek eddig hányan haltak bele stb.

Az viszont valószínűleg jogos ,hogy jobb lesz ezt majd a doktornővel megbeszelni

ápr. 19. 07:42
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Keress fel egy pszichológust is és beszélj erről a plasztikai sebésszel, ha ennyire rettegsz, akkor eleve lehet a műtétet se vállalja be, mert már a félelem is okozhat olyan elváltozásokat (eleve magas pulzussal visznek be, remegve), hogy így nem célszerű belekezdeni.

Sminkkel nem javítható, amíg nem kerülsz olyan állapotba, hogy nem rettegsz ennyire?

ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem,hatalmas ,kampos orrom van

Ezt nem lehet sminkel kijavitani. :-)

ápr. 19. 11:56
 14/19 A kérdező kommentje:

Közben sikerült beszélnem egy Altató orvossal.

Nem volt egyszerű, de sikerült.

Azt mondta a valószínűség hogy meghalok műtét közben vagy nem ébredek fel 0.001%

Olyan nincs ami nincs, de nem valószínű hogy megtortenik

ápr. 20. 10:35
 15/19 anonim ***** válasza:

Remélem akkora orrod van mint a bazilika kilincs!!!

Ha nem, akkor testképzavaros vagy!

Dili dokihoz menj!!!

ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Tatyó válasza:

Jó eséllyel túléled, de vannak műtét utáni dolgok, amik nem halálosak, de kellemetlenek is lehetnek: a forma nem mindig sikerül "megfelelőre"

és az orrnak alapvető funkciói is romolhatnak: kevésbé szelel stb...

Jól gondold meg. De az biztos, hogy ha tökéletesre is sikerül, akkor is fogsz találni magadon valami mást amin lehet szorongani.

máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Jo eséllyel?


Na pont ez a gondom.

Nekem ez nem elég.

99,9% inkább az amit hallani szeretnék.

máj. 10. 17:32
 18/19 anonim ***** válasza:
Hehe,marad a tokmány orrod!
máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Anyukadnak
máj. 10. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!