Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyok a melleim és azt...

Nagyok a melleim és azt veszem észre hogy a pasik folyton bámulják. Engem zavar de elrejteni nem tudom, esetleg létezik mellpasztika ahol kicsinyitenék?

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 21:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Majd megszokod. Ez a funkciója.
2023. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
17%
Mutasd mekkora! ;)
2023. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
15%
Masszázzsal tudnám csökkenteni egy kicsit a méretét. Csináltam már ilyesmit, de biztos, hogy jó ötlet, hogy kisebb legyen? Nem fogod ezt később megbánni?
2023. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet plasztikáztatni kisebb méretűre is, de ezt nem esztétikai okok miatt szokták csinálni, hanem már ha testi fájdalmat okoz. Pl tartós hátfájdalomnál, vagy ha annyi görnyedsz hogy esélyes a gerinc bármilyen betegsége.
2023. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
13%
Nem ehhez szokj hozzá.
2023. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincs egészségügyi oka, ne műttetgesd magad. Az ember olyan, hogy ha kimegy a fényre, bámulni fognak rá.
2023. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

110E de 65kg vagyok 165cm magas még nem fáj a hátam viszont zavar a nagy mérete.

Remélem valaki azon kívűl hogy kanosmajom ismerkedős üzeneteket küld tud válaszolni értelmesen.

2023. okt. 18. 22:16
 8/29 anonim ***** válasza:
59%
A mellkisebbítő plasztikai műtétek sokszor funkcionális csonkítással szoknak végződni, úgyhogy nagyon vigyázz ezzel! (Mindenképp nézz utána az orvos hasonló munkáinak, stb.)
2023. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%

Létezik, de attól is függ milyen a mellszövet. Ha döntően zsírszövet akkor hiába fekszel kés alá ismét "visszanő". Ha döntően tejmirigy - azt meg nem szokták javasolni szülés előtt, csak ha határozott eü. probléma (gerincbántalmak) állnak fenn.

Fogadd el, hogy van valami amire gerjednek a pasik, tanulj meg vele együtt élni. T'dod van aki az átlagból is a maximumot hozza ki, mások meg azzal sem tudnak élni amit a sors adottságként ajándékba adott... Te melyik típus akarsz lenni?

2023. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

9/9 köszönöm.

Hasznos és elgondolkodtató volt a válaszod. Lehet valahogy "kordában kellene tartanom" sportmelltartót szoktam mostanában hordani az valamennyire lapítja.

2023. okt. 18. 22:30
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!