Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan "fiúsak" a magyar...

Miért olyan "fiúsak" a magyar lányok?

Figyelt kérdés

Nemrég érkeztem haza Szentpétervárról és ledöbbentem hogy milyen csinosak,igényesek a nők arrafelé.Hosszú fényes haj,ápolt arc.Ehhez hozzá jön még nőies(Nem k.rvás,"mindenemet kiteszem!")öltözködésük:

Szép nyári ruha vagy (mini)szoknya magassarkúval kombinálva.Ehhez foghatót máshol még nem láttam.

Nagyon adnak magukra.

Elhízottat nem is láttam,legalább is a 18-35 közötti korosztályban amint néztem.

Miért nem tudnak a magyar lányok is nőiesebbek lenni,sok elhízott fiatal,farmer+converse párosítás.

Itt nálunk az számít "jó nőnek" ha valaki mindenét kiteszi.

Nem tudják megtalálni a nőies,igényes de nem k.rvás közti határvonalat.

El kéne őket ruszkikhoz egy tanulmányi útra ami stílust,öltözködést illeti,,nem?

Ki van még hasonló véleményem?


2010. jún. 27. 19:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
75%
És miért kéne magassarkúban és ruhában lennie a nőknek, ha nem érzik jól magukat ? Enélkül nem lehetnek nőiesek ? Ne röhögtess...
2010. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
82%
te fiú vagy kérdező?
2010. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
79%
lyen időben nyári ruha? nem tudom, te hol laksz, de nálunk nincs túl meleg, ahhoz hogy nyári ruhácskákban lehessen flangálni. a farmer+magassarkú párosítás is tud nőies lenni.
2010. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
76%

Neked az a lány, aki elhízott és/vagy farmert hord, az már fiús?


Nem sok nőt láthattál még az országban, ha szerinted mind fiús.

2010. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
75%

Jelen! Egyetértek! És milyenek a ruszki pasik? Mert nálunk a pasik meg csajosodnak. Ha előttem megy két fiatal, hátulról meg nem mondom a nemüket.

Gondolom, ahol nőiesek a nők ott férfiasak a férfiak. Pedig nagyon mögöttünk voltak divatban, öltözködésben valaha. Mikor 10 farmerért 1 Zsigulit adtak volna!

2010. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
91%

Sokkal több lehetőségük van az ott élő lányoknak csinosabban felöltözni mert Mall város. írj kérvényt, hogy Magyarországra több világszerte elismert ruházati cég jöjjön és akkor a magyar lányoknak is fasza ruháik lesznek. Ja és szorítsd ki az országból a kínai boltokat, diszkontokat is. Köszönjük! A magyar lányok.


[link]

[link]

2010. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
36%
adom a kérdező álláspontját!
2010. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
28%

Egyetértek veled, ki nem állhatom, hogy majdnem az összes lány olyan fiúsan, elhanyagoltan öltözködik...

Egyik tanárnőm orosz lányokkal lakott egy szobában a kollégiumban, azt mondta, hogy a csajok reggel 6kor felkeltek csak azért, hogy elkészüljenek és szépek legyenek.

Én lány vagyok, de ki nem állhatom a sportos, fiús öltözetet és azért találták fel a magassarkút, hogy a nők nőiesek legyenek!

Nincs azzal baj, ha valaki nem az, de akkor ne várja, hogy a fiúk ránézzenek vagy igazi nőként kezeljék...

2010. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
85%
Egy nő nem a magassarkútól vagy ilyesmitől nő, hanem születésénél fogva. Szóval öltözködhet sportosan, vagy akárhogy attól még a ruha alatt ugyanaz van.
2010. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
58%
19:53-as: inkább deformálja el a lábadat valami kényelmetlen magassarkú mi? és attól, hogy valaki sprotosan öltözködik, még igazi NŐ
2010. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!