Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete, fehér vagy sötétkék...

Fekete, fehér vagy sötétkék rövidszárú vászon Converse?

Figyelt kérdés
Már volt Conversem, nem is egy, ezt nem nagyzásból mondo, csak azért, ha próbálnátok lebeszélni nem fog menni, én szeretem ezt a márkát. A fehértől félek, szerintem hamar koszos lenne, de sötétkékem volt már. Mind a 3 szín tetszik. Ti melyiket vennétek meg?

2018. jan. 21. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is imádom a converseket. Nekem most feketém van. Én is féltem megvenni a fehéret.. :/ de még a piros vagy a rózsaszín is szóba jöhet nálam a közeljövőben 😍
2018. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt, 2 hét alatt szétment.. amúgy világoskék volt és tök jól nézett ki. A fehéret meg tisztítani kell, és jó leszt
2018. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam dönteni, hát megvettem mindkettőt. Fehéret és feketét. Ha esik vagy olyan a ruha ahhoz a feketét hordom, ha szép idő van akkor a fehéret, erre nagyon vigyázok nehogy piszkos legyen a vászon része. De szerintem hosszú távon kényelmetlen viselet, egy New Balance cipő sokkal kényelmesebb és tartósabb.
2018. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
New Balance-om is van, azt is nagyon szeretem. Most is gondolkozom rajta, hogy Converse vagy New Balance legyen.
2018. jan. 21. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a fekete meg a sotetkek a legpraktikusabb, a feher irto hamar koszolodik es ha nem a legjobb az idojaras, akkor megszivtad...

Ha nincs fekete cipod vedd a feketet, ha jincs sotetke, vedd azt. Ha egyik sincs/mindketto szinben van, gondolkozz, hogy melyik szin passzol jobban a stilusodhoz.:)

2018. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy Converssel nem is nagyon lehet felvágni szerintem...:D

Vegyél feketét de abból is a fehér talpút inkább.

2018. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiú/lány vagy?
2018. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lány.
2018. márc. 7. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám hogy sötétkék.
2018. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fehér tornacipő először nagyon tetszett, még mindig tetszik, de nehéz tisztán tartani. Akkor már inkább legyen sötét szín, sötétkék. A fekete csak akkor, ha teljesen fekete, nincs benne fehér.
2018. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!