Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van akinek kötelező ebben a...

Van akinek kötelező ebben a melegben is a harisnya viselése a munkahelyén?

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok meg ilyen melegben alapból abban mentek, vagy visztek magatokkal és a munkahelyen veszitek fel? Ti mivel foglalkoztok ahol megkövetelik az elegáns megjelenést?

2017. júl. 10. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Vacak harisnyával vagy elfoglalva, mit szóljon aki csadorban kénytelen dolgozni.
2017. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én önként veszem fel. Egész nap 20 fokban ülök, imádom, de a lábam néha fázik.
2017. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi #2-es a válaszod. És abban is indulsz el otthonról is valamint hazafelé is rajtad van? Kint nincs benne meleg?
2017. júl. 10. 17:32
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Kötelező a harisnya, 38 fokban nyáron?? Miféle munkahely az?
2017. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az autóban nincs meleg. 😊


De ha BKV-val mennék, akkor is rajtam lenne. A lábamnak nem szokott melege lenni. És nem akarnék munkahelyen öltözködni.

2017. júl. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Harisnya?

Hosszú gatya is kötelező. Klíma ohne.

2017. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4: Sok irodai munkahelynél előírás, vagy bankokban. De szokott lenni klíma.
2017. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bent elviselhető a legtöbb helyen klíma van, úgy pont jó igazából. Csak kint mikor 35 fok van akkor kellemesebb nélküle :)
2017. júl. 10. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor a Spar-ban a pénztáros néni mondta, hogy a nagy melegre való tekintettel engedélyezték nekik a 3/4-es nadrágot. Úgyhogy nem is kell puccos helyen dolgozni.
2017. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az én munkahelyemen elvárják tőlünk a testszínű harisnya viseletét télen-nyáron, sőt nálunk egyenszoknya is van, ami sötétkék színű, magas derekú, térdig érő, az alja pedig rakott. fölülre fehér színű egyenblúzt kell felvennünk (szoknyába betűrve). mindenből van váltás persze. ja, a cipőnk sötét körömcipő kis sarokkal.

annak ellenére, hogy elég gyakran tud kényelmetlen lenni, nekem ezzel semmi bajom nincs, szeretem az egységességet, szerintem csinos is. egyébként meg eleve így megyek be az irodába, nem ott öltözök át, mert az eléggé fura lenne, plusz idő.

2023. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!