Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Méret hiba miatt visszaveszik...

Méret hiba miatt visszaveszik a cipőt a Deichmann-ba?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vettem egy cipőt, és mikor tobbet járkáltam benne nagynak tűnt. ( mikor megvettem akkor jónak éreztem)

Szoval szeretném kicserélni, 6 hónapig elvileg vissza kellene venniük és helyette választok mást....

A sarka kicsit kopott :/ nem tudom hogy ezt elnézik, de magát a cipot 1 x húztam fel :/ 1 hete hogy megvettem .

Kinek milyen tapasztalatai voltak már? Nyugodtan írjatok le, hogy szerintetek mit csináljak! :)

Vagy esetleg kicsit "rongáljam" meg vagy tegyem hibássá ? :D hátha úgy elhiszik?!



2015. nov. 26. 20:23
 1/2 opened paradise ***** válasza:
Ha kopott a talpa,akkor azt már nem tudják kirakni,nem nagyon veszik vissza. Ha megrongálod,akkor meg ha nem javításra küldik,muszáj leszel ugyanolyat venni. Esetleg más méretben,ha azt mondod,hogy valamiért hiába ugyanaz,ez mégis nyom/lötyög.
2015. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kötelesek 6 hónapig visszavenni ez tévedés! Ha tönkremegy akkor garanciát lehet érvényesíteni de az hogy te hordod majd rájössz hogy ez nem jó rád, ezért nyilván nem fogják cserélni. Ugyanis utána hogy teszik ki eladni???


Én múltkor vette egy csizmát szombat délután, otthon szőnyegen próbálgattam, de maga a fazon nem tetszett felvéve így hétfőn visszavittem.

Megnézte az eladó mondta hogy látszik nem volt utcán hordva és megkérdezte kérem e a pénzt vissza.

De mondtam hogy körülnézek előbb és jól is tettem mert találtam helyette mást ami jó.


Vegyél bele sarokfogót talpbetétet azzal tudod szűkíteni. Cserére esélytelen, tönkretenni direkt meg nem érdemes, mert elküldik javításra visszakapod hogy szándékos rongálás és lesz egy tönkretett cipőt, amire nem sokra mész...

2015. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!