Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 évesen 6cm-s magassarkú...

14 évesen 6cm-s magassarkú egy szülinapi buliba? Szerintetek felvehetem?

Figyelt kérdés

Anyának meglepetés bulit szervezünk és van egy nagyon szép magassarkúja(király kék,király kék rózsával az orrán) anyának és nyáron nekem odaadta egy esküvōre,mert ugyanolyan mint a ruhám és a bulijába is ugyanazt szeretném felvenni.De , anya ha nyáron odadta akkor most is kölcsön adná,nem?Ugye nem haragudna,ha felveszem?Csak az kicsit gáz lenne,hogy odaállítok elé hogy kölcsön adja e azt a cipõt?!Megkérdezi miért nem mondhatom azt mert kell a bulidra :D

Nem tűnnék egy 6cm-s magassarkúba kis ku*vának?Ennyi idősen felvehetem?

Köszi előre is!

14/l



2015. nov. 1. 16:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam,hogy nem egész este lenne rajtam csak kb.1,5órát
2015. nov. 1. 16:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs gond, hogy magassarkúban lennél.

De most ne kérd kölcsön anyukádtól.

Ha kölcsönkéred, akkor már nem lesz meglepetés neki a buli, mert nyilván érdekli majd, hogy hova húznád fel.

Ha meg nem kéred kölcsön, akkor az lesz fura, hogy csak úgy megjelensz a cipőjében.

2015. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! :)
2015. nov. 1. 16:48
 4/5 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Szerintem igen. Én 14 évesen már 12 cm-s magassarkúkban járkáltam. :D Nem voltam k**va ez miatt, csak hát tetszett. Meg anyu is mindig ilyen magassarkúmániás volt. :)

Úgyhogy szerintem nem probléma. :)

2015. nov. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Anyukámnak is magassarkú mániája van ,van vagy 10magassarkúja :D

Köszönöm a választ! :)

2015. nov. 1. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!