Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez még meddig fog...

Szerintetek ez még meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
Ugye egy pár éve jött divatba a szűk szárú, csőszárú nadrág. Én eléggé nehezen találok ilyen nadrágokat, mert,ami a boltban van túl drága nekünk, anyagilag nem a legjobbak vagyunk. Anyuval a minap beszéltük, hogy az ilyen szárú nadrág még vajon meddig lehet divat? Mert ő nemrég úgy hallotta, hogy a trapéz szárú nadrág kezd visszajönni a divatba. Még egy kérdés: Mikor jött a divatba ez a csőszárú nadrág? Pontosan nem tudom, de 1-2 éve biztos szerintem.

2015. okt. 7. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálatok mennyibe kerül? :/


Turiban nem néztetek körül?

Szoktak jo dolgok lenni, nem tul drágán :)


Ezt mar mondagatjak par éve, hogy a trapéz szárú nadrág majd par ev múlva divat lesz...hat...majd kiderül :D


Es szerintem minimum 5-6 eve jött divatba a csofarmer, mert mar alsoban is azt hordtam :D


Amugy hany eves vagy? :)


Most vagyok 9.-es

2015. okt. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességem előtt nem sokkal vettem meg az első csőfarmerem, azidőtájt kezdett elterjedni...nos az a gyerek már 7,5 éves... szóval több mint 8 éve divat és kb 5 éve mondogatják hogy a trapéz lesz a divat de az utca embere nem nagyon cseréli le a csőnacit a trapézra hiába van tele a kifutók világa vele....


Amúgy nem értem mi a drága benne. Nekem a legdrágább csőfarmerem 18 ezer, ez lehet sok de most vettem a tescoban egy szürkét és egy sötétkéket darabját 4990 Ftért!

Sőt holnaptól glamour napokra 20% kedvezmény van oda is, vagyis akár 4000 Ft-ért megvehető.... Azért ez aligha drága.

De a kilós turikban is sok van kb 1500-2000 Ft-ra jön ki.

2015. okt. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2007-ben jött divatba a csőszár és még sok évig divat lesz, attól függetlenül, hogy a trapéz megint visszajött. A Tescoban akciózva 2500-ért nagyon jó farmereket lehet kapni. De nem értem, hogy miért gondolod anyukáddal egyetemben, hogy a skinny drágább, mint a trapéz. Épp ellenkezőleg, ha megint a trapéz lesz a tucat, drágább lesz mint újdonság.
2015. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól drága egy farmert mert cső, vagy trapéz...

Sima farmert is max 3.000-ért kapsz meg boltban ha akció van, kínaiban lehet hogy kapsz ennyiért normálban is de ez nem biztos.

Piacokon sem biztos hogy hozzá jutsz ezalatt.


Nem tudom mennyiért vennél farmert ami nem drága, de én 3-8 ezer forint között találok farmerokat amiket több évig tudok hordani és semmi bajuk.

Ne gondold azt hogy a trapéz nadrág majd 1.200 forintért lesz kidobva ha mindenki olyat hord. Ugyan úgy 5+ ezer forintnál fog kezdődni.

Nem hordok teljesen cső farmert hanem köztest, de inkább viseljenek az emberek csőfarmert mint olyan trapéz valamit.

2015. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia 1. válaszoló!

Nálunk ilyen nadrágok olyan 3000 Ft körül kezdődnek.Az egyik barátnőm asszem 8000 Ft-ért is vett nadrágot, de az szaggatott volt. Persze szoktunk turiba is menni, meg vállfás használt ruha boltba, elég jó dolgokat is szoktam találni. Meg Anyukámnak varrónői végzettsége is van, úgyhogy néha-néha egy trapéz vagy egyenes szárú nadrágot kicsit szűkítettek vele. Én amúgy 8.-os vagyok, de 14 éves, mert anno nem indult 1. osztály, de ez csak részletkérdés. Persze vannak csőszárú nadrágjaim, csak úgy kíváncsiságból kérdeztem. :)

2015. okt. 7. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
A lidl-ben van mindig, nem drága, szerintem még évekig divat lesz.
2015. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi 5000-ért vettünk :D


Es en 9.-es vagyok :DDDD


(1.)

2015. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2000-ben jött divatba a trapéz, kb 10 évig erősen tartotta magát, 2010-ig a legtöbb nő még azt hordott utcán. Utána jött a csőszárú, kb 2008-tól, de úgy igazán 2009-10-től terjedt el, és mivel a divat ilyen körforgásban halad, lassan időszerű lesz ismét a trapéz, pár évig még tartja magát a cső, aztán az akkori kislányok fogják kiröhögni és gáznak nevezni a csőszárút (mint ahogy mi tettük 2000-ben 14 évesen, és esküdöztünk hogy soha semmi más, csak a trapéz :))
2015. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!