Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kabátról?

Figyelt kérdés
[link]

#tél #kabát #fatcool
2015. szept. 29. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetszik
2015. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elnézést nekem nem tetszik rajta semmi. Főleg a színösszeállítás - tudom "lázadó" új divat. - ízlések és pofonok.


De az egész újszerű ez tény, minden modern rajta.


Amúgy a kiskereskedelmi értékében piacon a kabát értékét, úgy nézd, hogy a megadott eredeti és fizetendő árat átlagolod! Ez egy már több évtizedes angolszász, felárazási szokás átvétele nálunk. Az új árúnál, ami viszonylag drága, és igen jó vételnek tűnik, az szívesebben veszik meg olcsóbban az emberek. Bár tény, így többet és olcsóbban adnak el végül, így a látszólag a termék drágábbnak feltüntetéssel sokkal több darabot, így már jóval, magasabb profittal és alacsonyabb kiskereskedelmi egység árral. - így a természeten kívül mindenki jól jár.

2015. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Bár a többi színben még jobban tetszene.
2015. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem rossz
2015. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!