Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tally Weijl (nadrág) vélemények?

Tally Weijl (nadrág) vélemények?

Figyelt kérdés

Sokan oda vannak ezért a boltért, sokan meg is fordulnak bent, többen nem is 1-2 darabot vesznek..

Nem tudom másnak mi a titka, de nekem úgy kinyúlnak, hogy az valami hihetetlen. A legkisebb méretet veszem..

Kímélő programon mosom őket, alacsony hőfokon, kifordítva, és tényleg hetente vagy ritkábban (nem csak azokat hordom) és mégis. 1,5 hónap után már nem szépek, első használatkor még oké, de már akkor sem olyan szép a "tartása", mint amikor megvettem.

8ezerért az ember többet vár, legalábbis én:D Viszont csak itt találok ilyen kicsi méreteket. Alacsony is vagyok, vékony is...


2015. szept. 27. 21:38
 1/4 anonim válasza:
Nem szeretem azta boltot mar.. nagyon draga lett (vagy eddig is ilyen volt, mar nem emlekszem:D) masreszt igen kinyulnak es nekem eddig az osszzes el is szakadt..
2015. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb fast fashion bolt ilyen. Én mondjuk itt pont nem tudok vásárolni, csak ruhát, mert a nadrágok max a fél combomra jönnének fel :D


A mosással kapcsolatban nekem az jött be, hogy tényleg színek szerint szétválogatva mosok, azaz kékeket a kékes árnyalatúakkal, zöldet a zölddel, feketét a feketével, általában 30-40 fokon, 1000 körüli centrivel. Így nem jut egy mosásra olyan sok ruha, nem lesz tömve a gép, és sokkal finomabbak lesznek a ruhák. Nagyon fontos az is, hogy mennyi mosószert teszünk be. Mosóporból vagy -gélből nem kell olyan sok (az előbbiből egyenesen tilos, mert aztán majd jön a viszketés, égő bőr és a ruha is foltos maradhat), az öblítő viszont az illatosításon felül lággyá teszi az anyagot, abból mehet bőven. Teregetésnél pedig mindent rázogass ki alaposan, így vasalni sem kell a legtöbb holmit.

2015. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok tallys ruhám van, de soha nem veszek semmit teljes áron, csak leárazva. Így már megérik az árukat. A minőség változó, van? Ami évekig bírja, van, ami pár hónap.
2015. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is szétválogatom a ruháimat, és általában 3 farmert mosok egyszerre.

Elszakadni szerencsére még nem szakadtak el, de szerintem az lesz a következő, mert olyan vékonyra nyúlik, hogy jó, hogy nem átlátszó...

Nem értem én ezt.. De 2 pólóval is így jártam. 1 teljesen elnyúlott, mint a pelenka, a másiknak meg az egyik FELE kibolyhosodott

2015. szept. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!