Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem tiltják be az...

Miért nem tiltják be az acélbetétes bakancsokat? Semmi másra nem jó az acélbetét bennük, mint nagyobb sérülésokozásra rúgáskor.

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell betiltani :D Nekem is van és koncerten igen csak jól jön mikor tömeg van és egymás lábán ugrálnak az emberek. Én meg sem érzem, bezzeg a kis tornacsukás picsäk :D

Amúgy jobban érzem magam este is ha megyek haza fele, mert tényleg jobban érzi az ember, ha megrúgják benne.

2014. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért tiltanák be?

Eredetileg az acélbetétes bakancs egy munkavédelmi eszköz, hogy a jómunkásembernek, ha a lábára esik egy ötvenkilós vasdarab az ne zúzza össze a lábujjait/lábfejét.

Annyira nem fogják betiltani, hogy bizonyos munkaterületeken kötelező is a hordása. pl targoncásoknak.


Az más kérdés, hogy egyes csoportok divatot csináltak belőle, és utcára is hordják.

2014. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Juj.. tiltsuk be a hajcsatokat.. kiszúrják az ember szemét.. és egyébként is van hajgumi is...

Nem jutott eszembe h.lyébb példa.. de ezer olyan dolog van ami veszélyes is lehet, de alapból meg hasznos. Meg nem kell kötekedni, ingerelni mást, és nem fog rugdosódni.. valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy valaki csak úgy megy az utcán acélbetétessel és a vele szembejövőket rugdossa.. (persze, lehet van ilyen, de ha be lenne tiltva más eszközöket is találna erre a célra.. szóval nem értem..)

2014. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek kb annyi értelme lenne, mint az öngyújtók betiltásának a dohányzás megszüntetése érdekében.

A baj inkább az, hogy vannak elmebetegek akik másokat rugdosnak. De ha nem visel bakancsot, akkor a fejedbe állít egy baltát. Tiltsuk be a baltát. Akkor majd vascsővel üt le. Azt is tiltsuk be...?

Érted a problémát?

Nem egy munkavédelmi viselettel van baj. Az sem probléma, ha valaki ezt munkahelyen kívül is viseli esetleg. Mentem én már bakancsban koncertre, praktikus és jó, ennek ellenére nem rugdostam meg senkit...

2014. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jááánykoromban részben metálhallgatási szokásaimat ezzel mutattam....( bár, visszagondolva egyetemen a laborköpeny meg az acélbetkós murisan nézhetett ki..)

.....részben pedig rohadt jó edzés volt a combizmaimnak a pluszsúllyal való lépcsőzés :D

2014. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Védi is a lábat pl. pogó közben. Emellett huzamosabb viselése izmos lábakat és jó segget csinál.
2014. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedves Kérdező. Te beteg vagy? Pakolj téglàt papucsban, jó szórakozàst az balesetihez.. Vagy vàgj fàt..
2014. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Meg merném kockáztatni hogy a kérdezőt már kapták el ackósok:D
2015. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!