Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az hogy "nem hordhat...

Miért van az hogy "nem hordhatok"pl füzőket, acélbetétes bakancsot, fekete cuccokat, ha nem vagyok rocker/goth/metalos stb?

Figyelt kérdés
Mert azzal jönnének az ismerőseim hogy divatrocker vagyok,na igen,mert bár szeretem a rockot,de szinte minden más stilusból is szeretek(még elektronikus zenét is),de ettől függetlenül tetszenek az ilyen ruhák(mondjuk bandás pólót nem igazán hordanék,csak ha találok olyat akiket szeretek),de le lenne szólva hogy nem vagyok rocker stb,és sok más fajta zenét is szeretek,hülyének nézetném magam ilyem ruhákban stb...

2014. aug. 10. 14:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Tudod minden szubkultúrában kinézik a pózereket. Bár felőlem azt csinálsz amit akarsz. De a "normál" réteg ki fog nézni, mert nem leszel átlagos. A rocker/goth réteg is kifog, mert ez így elég nagy pózerség.
2014. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem így sokkal egyedibb vagy, mintha görcsösen ragaszkodnál egy stílushoz. Ami tetszik azt hordd, stílustól függetlenül.
2014. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Azt hordasz, amit csak akarsz. Az összes rocker ismerősöm olyan volt, hogy hallgatott más zenét is, de a legjobban mégis a rockot/metált hallgatta.
2014. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pózer,legalábbis szerintem a pózer azt a látszatot akarja kelteni hogy ő rocker(amihez amúgy semmi köze)és azért ő öltözik így.Én nem tartanám magam pózernek,mert nem próbálnám rockernek tettetni magam,csak tetszenek ezek a ruhák.
2014. aug. 10. 15:47
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak ilyen ruhákat hordanék,csak ezek is tetszenek.
2014. aug. 10. 15:59
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Goth-féleség (goth-rocker-metálos-boszis-motoros) vagyok, és nem szoktam leszólni azokat, akik nem rockerek/metálosok/gothok, mégis hordják ezeket a ruhákat. Én kifejezetten örülök neki, ha nem-rockerek is hordanak ilyen ruhákat. Pl. a fűző iszonyat csinos és elegáns minden nőn/lányon, az acélbetkós praktikus és kényelmes, hordható -20-tól +30 C°-ig, mert a bőr szellőzik, nem rohad bele az ember lába, ezzel szemben egy sima sportcipőbe igen, mert azok szintetikus anyagból vannak.

Nekem is van olyan ismerősöm, aki se nem goth, se nem rocker, mégis vannak ilyen ruhadarabjai, és imádja őket (mellesleg jól is állnak neki).

Az meg, hogy többféle zenét szeretsz... Szerintem NINCS olyan ember, aki csak egyféle muzsikát hallgat, de tényleg :D A hagyományos goth zenétől én pl. falnak megyek, inkább metálban utazom, de imádom a klasszikus zenét meg Lady Gaga számait és még mindig Lindsey Stirling a kedvenc előadóm.


24L

2014. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki azt hord amit akar... sz*rd le mások mit gondolnak, nem az számít, hanem az amit te akarsz.
2014. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert a fuzon kivul a tobbi nem noi ruhadarab, es ha meglat benne egy jobberzesu ferfi akkor siman atnez rajtad mint az uvegen...
2014. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

A fekete ruhákon mi nem női? :D xD Nem férfinadrágról, meg férfifazonú pólókról beszél, hanem simán csak fekete ruhadarabokról.

És vannak ám olyan pasik akik az acélbetkósat részesítik előnyben egy női lábon is.


24L

2014. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

8-as:Szerintem a fekete elég nőies szin.:)Különben van párom,saját magamon kivül ő az egyetlen akinek szeretek tetszeni,neki meg ugyanúgy tetszenek az ilyen lányok/nők,bár nem is érdekelné hogy öltözöm,kivéve ha valami nagyon furcsa stilus az.

Egyébként amilyen csajokat láttam/látok néha gimnáziumokban(18 éves vagyok)inkább azon csodálkozom hogy az tetszik sok pasinak.:D

2014. aug. 10. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!