Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti miért öltöztök...

Lányok ti miért öltöztök olykor már botrányosan szexisen?

Figyelt kérdés
Oké jól néztek ki ezzel szerintem senkinek semmi baja, meleg van könnyebb kibirni lenge öltözetben, de ha például a fiúk néznek titeket haragudtok érte vagy eltakarjátok magatokat meg sorolhatnám. Ezért nem értem mit akartok? Ti oda adjátok magatokat akárkinek? Vannak olyanok akik örülnek neki ha nézik a testét? Esetleg előfordult már, hogy emiatt ti kezdeményeztetek egy pasinál? Azt most hagyjuk, hogy ez a pasi dolga lenne, mert ennek a kérdésnek most pont az a lényege, hogy ezért öltöztök-e így. Értelmes válaszokat szeretnék kapni, köszönöm.

2014. júl. 9. 17:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%
Azért mert a szexis ruhák tetszenek, abban érzem jól magam. Ettől még utálom ha idegenek néznek. És 4 éve kapcsolatban vagyok, nem érdekel más pasi.
2014. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
22%
Én is csak annak akarok tetszeni, akik nekem is tetszenek, vagy lehetséges jelöltek.:D Nem bírom, ha idegenek vizslatnak, de aki szimpatikus, vagy ilyesmi, az megteheti. Ettől még nem kell megengedni neki semmit, se taperolást, meg nem kell vele ágyba bújnom. Bár nem tudom, botrányosan szexisen nem szoktam öltözni:D Nem is tudom mi számít annak:D De nem szoktam takargatni magam. Meg eddig volt barátom, neki akartam tetszeni, és hogy büszke legyen rám az utcán is.. de annak most vége sajnos, szóval visszatértem az életbe:D Én azért szoktam neki örülni, ha megjegyzik, hogy jól nézek ki:D Persze szemtől szembe sose tudom meg, csak úgy másoktól. Meg azért is öltözködök feltűnőbben, mert régen kövérebb voltam, most vékony, végre megtehetem.
2014. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

"Nem bírom, ha idegenek vizslatnak, de aki szimpatikus, vagy ilyesmi, az megteheti."


Ez a mondat szánalmas volt. Javítsatok ki, ha tévedek.

2014. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%

Elnézést b*zdmeg, de már semmi nem jó? Rengeteg olyan kérdést láttam, hogy miért nem hordunk többször elegáns dolgokat, nőies cipőket, miért kell laza farmerben járni, és társaik. Most meg eltúloztuk? Tudom, hogy sokan túlzásba viszik a kipakolást, de akkor is. Értsd meg, hogy semmit nem azért csinálunk, hogy jelezzük, odaadnánk-e magunkat, vagy mert örülünk, hogy nézik a testünket, mint valami darab húst. Ha felveszek egy haspólót egy csinos öltözet részeként tudom, hogy lesz, aki megnéz, és ezt elfogadom. De nem viselem el, hogy obszcén kommenteket vágjanak a fejemhez vagy utánam fütyüljenek. Ha éppen olyan napom van, hogy laza fariban és bandás pólóban megyek ki, akkor meg mit kapok? Lenéző pillantásokat, meg, hogy öltözzek úgy, mint egy nő.

Le lehetne szállni arról, hogy ki mit miért vesz fel, amíg személyesen nem érint titeket, ennyi a titok. Régen minden nő egyformán öltözött, mert nem volt lehetőségük mást beszerezni, de mára már annyi stílusirányzat van, hogy bőven válogathatunk.

2014. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nem jó, csak érdekel.
2014. júl. 9. 18:57
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom a nunit éppen takaró miniruhára, a franciabugyi ala farmershort utcára, kint a bögy és társaira gondoltál.

Hát nem tudom.

Biztos így érzik magukat jól ill csinosnak.

Elég eltorzult világot élünk.....

23n

2014. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Egyébként, hogy mi a botrányosan szexis? Nos számomra például amikor kint van a fél melle egy csajnak. Vagy csak egy kis nadrág van rajta meg hasonlók. Teszem hozzá engem még mindig nem zavar. De köszönöm a válaszokat még jöhetnek.
2014. júl. 9. 19:09
 8/26 A kérdező kommentje:
6-dik beelőztél. De igen.
2014. júl. 9. 19:10
 9/26 anonim ***** válasza:
98%

Én aztán nem öltözködök úgy :)

Úgy vettem észre, hogy sokan fogalomzavarban vannak. Úgy gondolják, hogy amit viselnek az szexi és nőies, de valójában olcsó és r*bancos. A fiúknak nyilván tetszik, ha egy lány lányosan öltözködik, de míg egy combközépig érő szoknya csinos, addig egy pöcökvillantós már gáz. Vagy a rövidnadrágnál is jó, ha látszik a szép formás comb, de amikor már valakinek a segge görbülete is szembeötlő, az ízléstelen.

Sokan meg azt gondolják, hogy felvehetik, mert jól áll nekik. Pedig az esetek nagy részében nem így van. Ha valaki vékony, lehet löttyedt és narancsbőrös, amit ugyanúgy nem érdemes mutogatni, mint egy zsírosabb testet.

2014. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 JohniDaren ***** válasza:
100%

Engem is kiborít, hogy a mai lányok egy bizonyos csoportja ész nélkül mindent kipakol, nem értem, hogy tudják elviselni ,hogy egyszerre több pasi is vizslatja őket meg beszólogat. Biztos ettől érzik magukat vonzónak vagy nem tudom.

Engem már az is zavar ha talpig felöltözve megbámul valaki.

2014. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!