Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyforma ruha ciki? Hétvégén...

Egyforma ruha ciki? Hétvégén buli én meg nem bírtam ma megállni, és egy ismert mindenhol megtalálható üzletben vettem egy leértékelt ruhát. Most meg rettegek, hogy mi van, ha szembejön velem ugyanez a ruha máson.

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

neked most tényleg ez a legnagyobb problémád???

az egyforma ruha nem gáz, de az már annál inkább hogy ezt megkérdezted...

Ennyire hülye nem lehetsz már bocs....

2014. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
2014. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire félsz,,akkor soha ne vegyél ruhát, csak varrass.
2014. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hogy kiakasztottalak. Vannak nagyobb problémáim természetesen, de azokat nem itt tárgyalom meg, ez a kérdés meg tényleg izgat. De köszönöm a megnyugtatást!
2014. febr. 12. 22:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Másik városban szoktam ruhákat venni, a varratáson is gondolkoztam, csak kicsúsztam az időből sajnos.
2014. febr. 12. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire zavar, akkor most vegyel fel egy mas ruhat, es par het mulva szedd elo ezt. Akkor nem mar annyira "aktualis", es valoszinubb, hogy nem latod meg masokon. Hacsak nem olyan uzletbol vasaroltal, ahova tizessevel viszik a ruhakat , es egy modellbol van mindenfele szinbol
2014. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Választhatsz hozzá valamilyen kiegészítőt. Ha nagyon frappáns vagy, akkor elviszel kettőt is, és ott kicserélheted. pl egy blézert rá, vagy egy feltűnő nyaklánc. Ilyesmire gondoltam.
2014. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
És ha szembejön veled akkor mi van? Belecsapódik egy aszteroida a Földbe? Szeretném ha csak ilyen problémák lennének a világon. Attól rettegj inkább ,hogy senki nem bulizik veled mert gáz a rucid. ;-) Ha szembejön veled, azt jelenti hogy másnak is tetszik tehát jól néz ki. 😎
2017. nov. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!