Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet a Converse cipőket mosni?

Lehet a Converse cipőket mosni?

Figyelt kérdés
Az enyém sárga, de nem az az erőteljes, hanem zöldes, és olyan hatást kelt, mintha ki lenne fakulva. Ez az első Converse cipőm, mert nem engedhettük meg magunknak, és azóta mindenhová abban járok, és koszos lett. Ki lehet gépben mosni? Nem akarom elrontani, mert nem kapok újat 20, 000 ft-ért.

2013. márc. 22. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
20-ért sokkal jobbat is kaphattál volna, de ez csak az én véleményem
2013. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
annyiért vettük, és honnan tudod, hogy jobbat kaphattam volna, ha nem is látod, hogy néz ki?
2013. márc. 22. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:

én szoktam mosni az enyémet, de a logóm az gumi, akiknek a hagyományos nyomott logós azoké a sokadik mosás után megkophat (mármint a logó a boka részen),ez sem minden esetben igaz,de előfordul :)


jó,nem én intézem a mosást,hanem anyum, de azt ajánlom,hogy ne túl magas hőfokra tegyétek be :)

2013. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2013. márc. 22. 23:02
 5/6 anonim válasza:
Az enyémet is kimostuk és nem lett baja semmi meg még szép tiszta is lett de pl. az egyik ismerősömnek összement 2-3 számmal és ha ti kimossátok télleg figyeljetek a hőfokra.
2013. márc. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2013. márc. 23. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!