Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyenek a LeCoq Sportif...

Milyenek a LeCoq Sportif termékei? Megéri az árát? Vagy egy rakás sz*r?

Figyelt kérdés
Tartós? Melegen tartja a lábat a cipők esetében?
2013. jan. 4. 00:17
 1/4 anonim válasza:
Jók!:)
2013. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 delusion ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megérik az árukat, de ezt "nem" rossz értelemben gondoltam, mert igazán pl. a Nike és az Adidas sem sokkal jobb ilyen téren. Sőt, én előbb veszek Le Coq cuccokat, mint a fentieket.


Cipőik külcsíne fenomenális, tartósnak mindenféleképpen tartósak (aki ezt vitatja, az vagy gyűlöli ezt a brandet, vagy nagyon nagy balszerencséje volt vele), szerintem jók. Kényelmi szempontból nem a legjobb, de ezt inkább a lúdtalpamra fognám.. :) Azt, hogy mennyire tartja melegen a lábam, nevetséges ugyan, de nem igazán szoktam figyelni, érzékelni, én télen is sportcipőben járkálok. Nekem bevált. Ha a téli szezonra akarsz venni cipőt, akkor szerintem a buffalo és a deauville modellek egész jók, bár nem viseltem még őket, nézd azért meg.

2013. jan. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek voltak ilyen cipői, szerette őket, csak hamar elkopott a talpuk, ami nedves időben veszélyes volt, egyszer le is esett szegény a Bazilika lépcsőjén, mert megcsúszott:(
2013. jan. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igen én is a Buffalot néztem, tetszik nagyon az a cipő! Akkor lehetséges hogy belefektetek :)

A Bazilika lépcsőn meg óvatosabban fogok akkor közlekedni :/ 20/F

2013. jan. 4. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!