Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minek hordanak a nők szorosan...

Minek hordanak a nők szorosan a testre feszülő ruházatot?

Figyelt kérdés

MOst néztem kb 10 ből 3-4 en, van aki alul felül.

Nem kényelmetlen ez a sztrecs meg elasztik meg acryl egész nap? Minek mutogatják a lábuk segg...k derekuk stb jük pontos körvonalait mindenkinek, ha nem szeretik ha bámulják őket, vagy beszólnak nekik ráadásul még pasijuk is van?



2012. okt. 13. 23:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

"nem szeretik ha bámulják őket, vagy beszólnak nekik"


de szeretik, csak nem mindenkitől


aki nem szereti, mint pl. én, az nem vesz fel ilyen nadrágot

a feszülős felső meg nem gáz, ha nincs ki belőle az ember fél csecse, no meg nem hurkás, rezgő a hasa, mert az tényleg ocsmány

2012. okt. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Hogy átengedjenek a zebrán. Hogy kedvesek legyenek velem az eladók. Hogy előre engedjenek az ajtóban. Hogy megbámuljanak. Hogy rám mosolyogjanak. Hogy utánam forduljanak. Hogy megmondják mennyi az idő. Hogy adjanak zsebkendőt. Hogy magabiztosan mehessek az utcán. Hogy szexinek érezzem magam. Hogy ne érezzem magam úgy, mintha egy zsákban lennék. Hogy ne kelljen attól félnem, hogy összefutok egy ismerőssel. stbstb.

Nekem semmi bajom azzal, ha megbámulnak. Igazából egyik lánynak sem, csak utálják ezt bevallani.:)

De te ezt mint férfi nem értheted.

2012. okt. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De akkor is adnak zsebkendőt meg kiszolgálnak a pultnál ha nem vagy vádlin feszülő fekete macska nadrág félében..nem?
2012. okt. 13. 23:37
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Meglepődnél, mennyire megváltoznak a férfiak, ha egy csinos lánnyal van dolguk és nem egy csúnya vagy átlagossal
2012. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
De hát nem attól lesz valaki csinos, ha az egész altestét közszemlére teszi egy tapadós harisnyában (mert a leggings nem nadrág)
2012. okt. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
de az (leggins = cicanadrág). És de, igenis csinos ha olyan ruhát vesz fel hozzá
2012. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

6-os, nem érted :)

nem baj...

2012. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
36%
itt te vagy az, aki nem ért semmit
2012. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Hát én például cicanadrágot nem igen hordok, de feszülős csőnadrágot igen meg feszülős felsőt bár ezekből nincs ki semmim. Egyszerűen jó érzés, hogy mindenki megnéz, kényelmetlenül érezném magam egy lezserebb cuccban, meg minek takargassuk magunkat, ha jó alakunk van?(már akinek) Attól, hogy feszülős, még nézhet ki jól anélkül, hogy kint lenne minden. Én hosszított szűk felsőket veszek fel a szűk nadrágjaimhoz, de eddig ezek miatt anyukámon kívül még senki nem szólt rám. Anya szerint azért mert félek attól, hogy azt hiszik kövér vagyok, pedig nem így van csak rosszul vagyok, ha nem tapad rám a ruha.. kiskoromban is ilyen voltam, mindig azt mondtam, hogy ez túúúl kövér, másikat akarok!
2012. okt. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is a leggyanúsabbak a tapadós harisnyák, ezeket leggings nek hívják egyébként??? (Megint egy amerikai hülyeség...:)
2012. okt. 14. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!