Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a ceruzaszoknyár...

Mit gondoltok a ceruzaszoknyáról? És milyen felső illik hozzá?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
a ceruzaszoknya a vékonyabb nőknek áll jól és eléggé divatos az idén. Felsőnek én egy szűk toppot gondolok vagy valamilyen elegánsabb felsőt. de mindneképpen testre simuljon
2012. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a cerzuza szoknya nagyon csinos, elegáns. szűk blúzzal gondolom és nagyon magas sarkú cipővel
2012. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link] ilyenekre gondoltam :)

2012. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább elegánsabb (vagy titkárnős) viselet. magassarkúval jobban mutat. felvehetsz hozzá inget is, vagy egy elegánsabb pólót, ami lehet bőfazonú is vagy feszes, vagy a kettő közötti.
2012. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem pont, hogy egy bővebb felső illik hozzá, egy feszülősebb darabbal már könnyen közönséges az összkép.

Nekem személy szerint nem tetszik amúgy, nem sok helyen látom létjogosultságát, ezen okból én tuti nem hordom. :D Nekem ez se nem praktikus, se nem kényelmes. Ráadásul ez megintcsak olyan darab, amihez kifogástalan alak illene, de persze juszt se olyanok veszik fel, lehet ezért nem jön be. Képeken csinos, de életben... hát nem érzem. :D

2012. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
ceruzaszoknya teljesen uniszex ruhadarab, sötét színben lány is fiú is felveheti 25L
2012. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!