Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért keletkeznek apró lyukak...

Miért keletkeznek apró lyukak a pólóimon?

Figyelt kérdés

nagyon sok pólómon mini, apró lyukak vannak. van hogy az első mosásnál már észrevettem, egyet-egyet. lehet, hogy attól, mert régi a mosógépünk? (kb 12 éves) utálom, mert megveszem (azért nem olcsón) 3000 ft ért a newyorkeres, vagy misterlady s pólót, és 1 hónap utána tuti van rajta lyuk. leginkább a póló alsó részén, több is.

volt már valakinek ilyen? mitől lesznek?

14/lány


2011. nov. 4. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az övedtől. Nekem is kilyuggatta őket, vagy ha hátul, a gatyádon van valami dísz, amivel sokat érintkezik a pólót, az is kiszaggathatja.
2011. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az az öv, vagy a hátsó díszkövek miatt lesz...
2011. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Hallottam már olyat, hogy valakinek mandula alkú műkörme volt, és amikor húzta a gatyáját fel, mert lecsúszott kilyukadt, 3-4 lyuk is volt rajta, de nagyobbak. Esetleg nem lehet, hogy moly? vagy ha nem a szekrényben tárolod a ruháidat, valami rovar? (ilyet is hallottam már, hogy valakinek a földön volt pár hétig, és a kukacok kirágták..)
2011. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

sima szegecses övem van. ilyen: [link]

ez is kilyukaszthatja? érdekes. amúgy a gatyámon nincsen semmilyen dísz. meg a pólók szekrénybe vannak, fel van akasztva, és molyt nem láttam. meg az is csak egy helyen lyukasztaná ki? vagyis csak alul?-szóval az tuti nem. meg a pulcsikon, trikókon nem tapasztaltam ilyet.

2011. nov. 4. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék. Mondjuk nekem legtöbbször a mellénél keletkeznek lyukak, de ott az alsó részén is előfordult már sokszor. Nagyon idegesítő :S
2011. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor talán csak szimplán gyenge az anyag, és azt a részt húzogatod a legtöbbet, ha ez s em, akkor nem tudom:/
2011. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sikítamacska válasza:
Erre énis kiv lennék O_o eben az évben már va 5-6 pólómon ijen kicsi apró lyuk vagy lykak keletkezdtek :S Fogalmam sincs mitől mert vigyázok a ruháimra =/ És érdekes módon csak alul .... öv miatt nemhiszem hogy lehet mert egy jóideje nemhordok X'D egy egyszerű cipőfűzővel megoldom a dolgot xD viszont a mosógépünk az új nemtudom hogy attól e =/ vagy mondjuk én van hogy kint hagyom a ruháimat a szobámba a széken éshát elég lustavok szal van ho hetekig ott vannak esetleg valami bogár csinálná ? O_OO_O Tartok egy agámát amit tücskökkel etetek és van néha hogy 1-2 tücsök megszökik lehet azok csinálnák ? :OOOOOOO
2012. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2018. júl. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!