Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is gáz nagyon...

Szerintetek is gáz nagyon amit csináltam? (többi lent)

Figyelt kérdés

17éves srác vagyok szekszárdról.

Ma reggel nem találtam boxert a szekrényembe ezért felhúztama nővérem tangáját és tesi órán mikor öltöztünk át én ezt elfelejtettem.Mindenki rajtam röhögött és most az egész iskola azt beszéli,hogy meleg vagyok,pedig nem!Ráadásul az a tanga rózsaszín volt.


2011. márc. 23. 12:25
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Ez az eset tegnap történt és ma be se mentem iskolába,inkább kiirattam magam az orvossal.Szerintetek váltsak iskolát?
2011. márc. 23. 12:27
 2/42 A kérdező kommentje:
vagy pár hét és elfelejtik?
2011. márc. 23. 12:28
 3/42 anonim ***** válasza:
kamu
2011. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Szóval ennyire gáz ,hogy el se hiszitek???

Miért lenne kamu?

Azért mert nem szerettem volna semmi alsónemü nélkül menni az iskolába?És jó!szerintem is ciki mert egy normál ember INKÁBB nem húz semmit, de nem is tudom hogy juthatott ilyen az eszembe:S:(((

2011. márc. 23. 12:32
 5/42 anonim ***** válasza:
ha te tényleg felvetted volna nővéred tangáját azt észre vetted volna, mivel szétnyomta volna a golyóidat, meg a seggedbe bevágott volna... na meg ennyire idióta senki nem lehet... ja és pont rózsaszín...eh
2011. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
hát vágta a seggemet de akkor is kiment a fejemből,iszont a golyóimat nem nyomta.....De légyszi ne erre öszpontosítsatok mert ez nekem FONTOS!Szóval a kérdésem az ,hogy nagyon GÁZ????10-es skálán hányas?
2011. márc. 23. 12:36
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
10-ből 11-et adnék . :DDD
2011. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Ezt en sem vagyok kepes felfogni.


Inkabb adamkosztümben mentem volna, mint rozsaszin tangaban!

Ha ez tenyleg megtörtent, akkor akar orszagot is valthatsz, ez mindig vissza fog terni!

2011. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Úristen!:D

Szerintem válts,iskolát!

Hogy gáz e?

ÁÁÁ nem ez minden napos dolog!

2011. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Te figyelj... Mosásról hallottál már? Vagy csak egy darab boxered van? Szerintem inkább bolygót kéne váltanod, mint iskolát, ez tényleg nagyon (értsd NAGYON) tré...
2011. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!