Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz, hogy alig...

Mennyire gáz, hogy alig vannak ruháim?

Figyelt kérdés

Sajnos nem állunk túl jól pénzügyileg már egy jóideje. A régi ruháim kinöttem 1 éve, ezért most alig van valami..


Pontosabban 1 pár cipö, 1 farmer, 3 póló, 2 hosszúujjú ami nagyon vékony és egy 2 éves kabát... :/ Azon kívül még van 2 toppom, meg egy vékony nyári nadrág, de ezeket mostanában nem tanácsos hordani a hidegben...

Kiegészítökkel talán lehetne kicsit alakítani, hogy mindig kicsit más legyen, de azokra sincs pénzem.. csak 2 nyakláncom van.


Szóval az legnagyobb bajom, hogy ha elmegyek valahova, van hogy egész héten ugyan azt, vagy 2 különbözöt tudok csak felsöböl is hordani, a farmer meg az egyetlen :(

Úgyérzem, hogy mások lenéznek emiatt...


2010. nov. 8. 12:36
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Lefelejtettem, hogy 16/L vagyok.
2010. nov. 8. 12:37
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész el turkálóba? Párszáz forintért tudnál venni tök jó dolgokat. Ha csak minden hónapban 500 forintért veszel is egy felsőt, az is több, mint a semmi.
2010. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 500 ft-ot se kapok. Ha kapok is az azért van, hogy busszal bemehessek a városba.
2010. nov. 8. 12:53
 4/42 anonim ***** válasza:
65%
Valami diákmunkát kéne keresned, mert pénz nélkül nem nagyon lehet ezen változtatni.
2010. nov. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
63%

Őszinte leszek: igen gáz.

Nem kell 100 db felső meg 10 nadrág, de azért kellenek ruhák. Pl. ha koszos lesz a nadrágod, és csak este érsz haza másnak koszosan veszed fel vagy vizesen, ha kimostad? Ha nem szárad meg mit csinálsz?


Nem kell drága holmikat venni, ha nem teheted meg, de ruha kell azért is mert muszáj és azért mert jobban érzed magad ha csinosan vagy felöltözve.


Beszélj a szüleiddel, hogy igenis szorítsanak ki egy kis pénzt.

Nem hiszem, hogy neked kéne dolgoznod azért hogy legyen tisztes mennyiségű ruhád.

Mert ha lenne elég és extra dolgokat akarnál az más, dolgozz meg érte, de ami neked van az nevetségesen kevés és ez a szüleid hibája.


Milyen méreted van?

2010. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
46%
nem gaz!!!!! nekem nincs egy nyaklancom sem,semmilyen kiegeszitom,es keves ruham van.megis Milanoban elek es senki nem nez le.
2010. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
milyen méreteid vannak? lehet tudok valamivel segiten ha érdekel
2010. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Olyan rég vettem akármit is, hogy most elkellett komolyan gondolkodnom a méreteken...

Felsökböl S-es vagy M-es a méretem, bár az M-es van mikor nagy.

Nadrágban 36-38-as az ami jó.


14:39-nek: Az a baj, hogy nagyon nem engedhetjük meg a plusz kiadásokat.. már a net, tv és hasonlókat se fizettük be, mert ezek nem létfontosságúak.

Apámnak 2 éve nem volt már munkahelye, most meg az ország túloldalára ment. Jövö hónapra talán töle is bejön egy kis pénz, de az is arra lesz jó, hogy számlákat fizessünk.

Anyukám fizetése meg nem elég sokmindenre :(

2010. nov. 8. 15:49
 9/42 A kérdező kommentje:
Utolsó: A segítségnek örülnék :)
2010. nov. 8. 15:58
 10/42 anonim ***** válasza:

Szia!

Privátban megírnád, hogy merre laksz?

2010. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!