Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér sportcipő másnak hogy...

Fehér sportcipő másnak hogy nem töri a lábát a sarkánál vagy oldalt is? (Zokni ugye olyan rövid, hogy nem ér a cipő széléig.)

Figyelt kérdés

Rövid szárú zoknival szokás hordani, úgy hogy a zokni abszolút ne látszon, mintha nem is lenne az emberen.


Hogy nem töri a sarka felett, bokájánál másokat? Nekem tör mindig ezért nem tudom így hordani.



máj. 8. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Új cipőnél az első héten le szoktam ragtapasszal ragasztani a lábamon azokat a pontokat ahol tudom hogy mindig dörzsöl, egy hét alatt megpuhul és utána nem töri a lábam.
máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó ötlet, megpróbálom, köszi!


Te is így zokni nélkül hordasz ilyen cipőt?


Múltkor vettem egyet és oldal is törte, de még kicsit a nyelve elől is dörzsölt, bár az nem volt vészes.

máj. 8. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem zokni nélkül, hanem titokzoknival.
máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, én is így írtam, csak ugye annak az a lényege, hogy nem éri el a cipő karimáját, tehát ezért tud törni ahogy a kérdésben is szerepel.
máj. 8. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Csak az ostobáknak töri. Akik majomkodnak ezzel a hülye titokzoknival.

Titokzokni: olyan ruhadarab, amit azért vesznek fel egyesek, mert bár jól tudják, hogy csak hátránya van sportcipőbe mezítláb bújni, nem mernek normális zoknit venni, nehogy megszólja a többi birka.

máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Senki nem szól meg, mostanában egész divatos “retró” módon, kilógó zoknival hordani. Szimplán nekem nem tetszene úgy magamon.

máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6.

Akkor meg is van a megoldás, normálus zokni. De fogadjunk, hogy a kérdező számára akkor is fontosabb az úgynevezett divat, mint az, hogy ne törje a lábát. De akkor meg minek koptatjuk itt a szánkat?

máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!