Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik, idegesít ha lyukas...

Pasik, idegesít ha lyukas lesz a zoknitok vagy megszoktad, milyen időközönként fordul elő? van olyan zokni ami bírja gyűrődést?

Figyelt kérdés
Pasik, ha lyukas lesz a zoknitok? akkor idegesít vagy megszoktad? mert nap vége után lyukas lesz, van olyan zokni ami bírja? segítő válaszókért megfogom köszönni..

máj. 7. 17:15
A kérdező szavazást indított:
Gyakran fordul elő hogy lyukas lesz a zoknim!
Ritkán fordul elő hogy lyukas lesz a zoknim!
Sűrűn, mindig fordul elő hogy lyukas lesz a zoknim!
Nem fordul elő hogy lyukas lesz!
18 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Bármilyen vagy minőségi zoknit hol tudnék venni?#


A segítő válaszért megfogom köszönni..

máj. 7. 17:15
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Tipikusan akkor lesz hamar lyukas a zoknid, ha hosszú vagy rosszul levágott a lábkörmöd, vagy reszelős a sarkad.
máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2# ó én bolond, nem írtam bele a kérdésben, hogy a lábkörmömet és a sarok részt is ápolom, és még is megtörténik a baj...
máj. 7. 17:21
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Ez valami lábfétises kérdés?
máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem normális, hogy ilyen gyakran kilyukad. A legegyszerűbb, legolcsóbb és nagyjából pamut zoknik sem szoktak egy nap alatt kilyukadni még a gyerekeink lábán se, pedig azok hajlamosak kimenni zokniban az udvarra is. Minimum 3 hónapot azért szoktak bírni.
máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a decathlonban veszek sport zoknikat a mindennapokra. Jól bírják.

Mindig ugyanazt veszem és nem kell szórkakozni a párosítással :D

máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

4-es hozzászóló, undorító hozzászólás volt!

5-ös hozzászóló Ma már teljesen gyenge minőségű zoknikat gyártanak, max pár hónapot vagy hetet bír ki, teljesen mindegy kinek lyukad ki, kamasz vagy felnőtt egyre megy!

máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ékezetes billetyűzet válasza:
Hát én mindig a Pepcoban szoktam zoknit venni, 5 pár szokott lenni 1000 Ft kábé és évekig bírják.
máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Már hiányoztak a szokásos lyukas zokni kérdések itt. :D

Néha kilyukad persze. Olyankor vagy megvarrom, vagy ha már az anyag megy szét, akkor kidobom, veszek másikat.

máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2 év után lyukad ki kb nálam.
máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!