Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak (fiatalabb) boka...

Férfiak (fiatalabb) boka felett érő farmert hol tudtok venni, milyen boltban? Ami mostanában divat, hogy a boka ki van.

Figyelt kérdés

Én nem találok csak olyat ami normál hossz. Boka néhány centi divat, hogy ki van a cipő felett, olyan rövid a nadrág és nem visszahajtva.


De én ilyet nem találok.


Ti hol veszitek?



#nadrág #farmer #rövid #boka #visszahajtott
máj. 5. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy 2 mérettel kisebbet válassz.
máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak hogy a derékbőség miatt ezt nem lehet megoldani. Nyilván ezt így más sem tudja.
máj. 5. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A farmereknek általában két mérete van. Az egyik a derékbőség, a másik a hossz. Hosszban válassz kisebbet, a saját derékbőségeddel!
máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hál istennek, hogy nem találni. Irtó idétlenül néz ki.
máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nézd, én nyilván azért kérdeztem mert bőven látni ilyet az utcán és nekem tetszik.


3-as: köszi, igazad van, külön szoktak méretezni hosszt és derékbőséget. Az ilyen nyilván slim fitben néz ki jól, az biztos.


És vajon nem teljesen eldolgozott aljút hol lehet kapni?

máj. 5. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Az, hogy valami divat, messze nem garancia arra, hogy jól néz ki. Sőt.
máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hossz az külön van a normális boltokban, szóval így egyszerű.
máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!