Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk a boxeralsón ez mire való?

Fiúk a boxeralsón ez mire való?

Figyelt kérdés

Mar evek ota latom ezeket a zseb vagy nem tudom miket a boxereken de sosem ertettem mire valo

Nekem meg sosem volt ilyen zsebes vagy nem tudom milyen boxerem, de ez most mire valo? Ott egy zseb van? Vagy ha benyulsz ott a farkad?

Valaki aki tudja valaszoljon mar


[link]


Itt egy kep rola mirol beszelek, ez egy netes kep nem az en boxerem, amint mondtam korabban is nem volt meg soha ilyen boxerem


Vagy ha van valaki aki szinten nem tudja mire valo de van ilyen boxere az mire hasznalja?



ápr. 19. 17:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#21 de neki 15 centi, nem tudja visszagyömöszölni utána
ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az ott valóban egy slicc, ami úgy néz ki mint egy zseb. Amúgy ilyen boxerokat már lehet kapni a TESCO-ban is. Nem csak a CK gyártja ezt a fajtát. Nekem is van ilyen alsónadrágom, de bevallom én sem használom rajta a sliccet, max csak akkor ha egy szál boxerben vagyok.


26/f

ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Az egy slicc.

Munkahelyi wc-ben, piszoárnál én pl. legtöbbször nem oldom ki az övemet, gombolom ki a nadrág gombját, húzom le a cipzárt és tolom félre a gatyát, hogy elővegyem a szerszámom vizeléshez.

Ehelyett sokkal egyszerűbb, ha csak lehúzom a cipzárt, benyúlok az alsógatya sliccén keresztül és csak előkapom a Jancsit.

Amúgy teljesen opcionális a dolog. Ha te kihámozós, letolós módszert alkalmazod, megteheted, nem akadályoz, vagy nem zavar benne a slicc.

Én kifejezetten kedvelem, ha van slicc az alsógatyán is.

ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!