Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron hogy öltözzön amikor...

Nyáron hogy öltözzön amikor orvoshoz megy egy 37 éves férfi? Rövidnadrág és rövid ujjú felső jöhet csak szóba.

Figyelt kérdés
Hosszú nadrágba rosszul lennék, már most shortba vagyok egész nap. Alacsony és sovány vagyok, ezért nem sok ruha áll jól. Rég változtattam a ruhatáramon. Felmerült, hogy ami ruhák 10-15 éve még megfelelők volt a korom miatt már ízléstelennek "komolyabb" helyekre pl: orvos, hivatal. Póló és rövidnadrág még elfogadható leszaladni boltba, de orvoshoz menni már nem igazán. Nem vagyok öltönyös típus. A sportos, kényelmes fiatalosabb ruhákat szeretem. Adnátok néhány ötletet? Képeket is linkelhettek. Szerintem más hasonló korú férfiakat is érintheti ez a kérdés.
ápr. 13. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

#10, én azt írtam, hogy normál hétköznapi utcai viselet. Ha nem öltöny, akkor ez egyből rövidnadrágot jelen? Mert szerintem ez simán lefedi a vászonnadrág, farmer fogalmát is.

Nyáron, mikor valóban dög meleg kánikula van, csak az orvos kedvéért nem fogom magam farmerban aszalni. Azaz tudatosan nem teszek le a rövidnadrágról, csak mert juj, megbotránkozik rajta az orvos! Voltam már olyan orvosi vizsgálaton, ahol alsónadrágra le kellett vetkőznöm. Ott se kellett takargatni a lábaimat, meg nem kellett szégellősködni.

ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Hosszú nadrág és akár rövid akár hosszú ing. Vagy egyszinu galleros polo
ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjuk egy normális rövidnadrággal nincs probléma. Szóval nem egy kis farmernadrágról beszélek, ami épp a feneket takarja, hanem egy normális férfi rövidnadrágról. :D Mellé pedig egy egyszerű póló. Ha valaki akarja, menjen hosszú nadrágban, viszont na, szerintem nem kell ingben meg ilyenben menni. :D
ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%

A legfontosabb, hogy ne legyen szakadt, ne legyen koszos.


Egy hosszú vékony vászonnadrágot egyébként érdemes beszerezni nyárra. Régen én is mindig rövidnadrágba jártam, aztán rájöttem, hogy nem a nadrág hosszán múlik, hogy melegem van-e, hanem a nadrág anyagán. De egy bizonyos hőmérséklet felett mindegy mit veszel fel, ígyis-úgyis meleged lesz.

Egy lenvászon ing is jó szolgálatot tehet. Mediterrán övezetben is ilyenekben járkálnak a férfiak és ott melegebb van.

ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk a haziorvos szakadtfarmer rovidgatyaban rendel nyaron pl lmao


35-40 eves kb, ne agyalj ezen ennyit..

ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!