Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiu vagyok szeretem a harisnya...

Fiu vagyok szeretem a harisnyat..a növerem szoktatott rá.. utcan suliba hordhatom terdnadrággal?? Nagyon szeretem viselni.

Figyelt kérdés

ápr. 5. 06:58
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Szerencsere nem szörös a lábam.. hat most tavasszal vekonyabbra gondoltam.. elsösorba 20 denes testszinüre.de nagyon szeeretem a feketét is . Most itthon fekete van rajtam rövidnadraggal .nagy kenyelmes nekem.
ápr. 7. 07:08
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

"Húzzatok már innen p...ba veszekedni!"


Ne zavarjon, hogy már legálább 7 órája senki sem veszekedett, amíg ide nem toltad a fitymaszükületes pingvinpo...ádat.

ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Nem akartam.vitat kreallni a kerdésemmel.köszönöm a velemenyeket tanácsokat
ápr. 8. 09:09
 24/34 kürtőskalácska ***** válasza:
Na mi lett?
ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Efy testszinüt vettem fel a hetvegén.. moziba voltam.. nagyon jo volt.. valaki megnézett.de sikan szerintem eszrese cették.. holnap abba megyek suliba izgulok nagyin
ápr. 8. 19:03
 26/34 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
15.
ápr. 8. 20:36
 28/34 krisztamnk ***** válasza:
Amúgy milyen alkat vagy 15 évesen, vékony, alacsony, nőies ? Már hogy ha moziba is abba mentél és nem néztek meg annyira... Suliban nem félsz, hogy cikizni fognak ? Nem is annyira a lányok, hanem a fiúk ?
ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Vekony sportos vagyok.de egy picit félek..nem vagyok meleg .fius vagyok teljesen.. es a lanyok jönnek be. Nem tudom miert de nagyon jo érzes harisnyat hordani .ennxi. egy fekete terd farmernadrag volt a moziba rajtam feher tpolo feher nike cipö es a harisnxa..
ápr. 9. 04:58
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges egy testszínű harisnyán ennyit parázni, nyugodtan hordjad.
ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!