Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten lelkiismeretes...

Budapesten lelkiismeretes cipész, aki picit helyre tudja pofozni a bőrcipőmet?

Figyelt kérdés
Szinte új cipőmmel történt egy kis baleset.😭 Most költöztem Pestre és nem igazán tudom, hova vihetném, Google kidob pár találatot, de gondoltam hátha itt olyan is ír, akinek személyes tapasztalata is van.
márc. 8. 08:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Hoppá, nem jó kategóriába írtam, elnézést.
márc. 8. 08:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve a XI. kerületben a Móricz mellett a Vásárhelyi Pál utcában volt egy cipész, aki nagyon jól megcsinálta a fekete bőrcipőmet. Azóta elköltöztem a környékről, enm tudom, ott van-e még.
márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

A cipész szakmát kinyírták a multik!

Drágák a javításhoz szükséges kellékek és az emberek lustasága, igénytelensége is csak a multik "vásárolj újat" üzletpolitikáját erősíti tovább.

Nem éri meg kizárólag cipész szolgáltatást üzemeltetni, fenntartani.

Szerintem már klasszikus értelemben értelmezhető cipész szakmát sem oktatnak, tehát úgy vélem, nem túlzás, ha azt írom, felejtsd csak el nyugodtan az elképzelést, - hogy cipésszel javíttatsz lábbelit.

Ha találsz is cipészt, drágábban jössz ki a javíttatásból, mint ha szó szerint vásárolsz egy új lábbelit! :(

márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt szomorúan olvasom.:(
márc. 8. 12:11
 5/6 anonim válasza:
19 ker Álmos utcában van egy
márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Merre fordulsz meg általában?

Mert hiába ajánlom pl.a 3. ker. Vörösvári úton a csoszogi cipészt, aki az elmúlt télen 4500Ft-ért szépen megcsinálta a bakancsom kérgét, ha fél nap eljutni neked oda.

márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!