Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuként leggingset viselni? V...

Fiuként leggingset viselni? Vélemény?

Figyelt kérdés
Fiuként szeretek leggingset viselni. Mit gondolsz erről?

febr. 21. 16:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon vagány tud lenni egy fiúnál, ha sportosan viseli pl. Lehet provokatívan is hordani, meg úgy is, hogy nagyon jól nezzen ki benne az ember, megfelelő kiegészítőkkel és akkor tuti senki nem szól meg, sőt! Saját tapasztalat!
febr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Már kb vagy 5 éve biztos hogy van mikor meg vettem magamnak az első leggingset. És azóta is nagyon sokat hordom, szerintem nagyon kényelmes nadrág.
febr. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%

Párom is szokta de többnyire nadrág alá veszi fel hűvösebb időben mert elég vékony munkás nadrágja van és eddig a leggings vált be legjobban alá ami annyira rásimul a lábára hogy kényelmesen tud mozogni benne.


Úgy önmagában nem hordja pl utcára mert annyira nem szereti a testresimuló göncöket.

márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nagyon oda vagyok érte. Az nagyon tetszik benne hogy annyira kényelmes benne mozogni.
márc. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%
Egy jó tipp azoknak a fiúknak,lehetőleg ne boxeralsoval hordjatok nagyon kényelmetlen,bugyit ajánlom.
márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%

#15


A boxer szerintem alapból kényelmetlen, leggings nélkül is, én sosem szerettem. Meg leggings alatt bénán is nézne ki egy boxer.


Te milyen bugyikra gondolsz konkrétan? Linkelhetnél párat.

márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%
#15 minek bugyi leggings alatt fecske alsó is megállja helyét.
márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
16%
Boxer a legkényelmesebb alsó egy férfinek. Még egy úgymond leggingsnél is. Ha az alsónemű akkor nem kell alá semmi. Főleg nem boxer.
márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%
Biztos van akinek kényelmes a boxer, de én se szeretem, nekem is tök kényelmetlen. Több más fazon van, ami sokkal kényelmesebb egy boxernél.
márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értem leggings bokáig érő alsónadrág, az alá nem húzol semmit, és naponta cseréled.

Boxert főleg nem. Sportoláshoz meg munkához kell a leggings, nem abban alszol. Nem úgy mint egy boxer

márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!