Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Korombéli srácok nektek hány...

Korombéli srácok nektek hány alsótok, boxeralsótok van?

Figyelt kérdés
Srácok nektek hány db boxeralsótok van? Nagyon minimálba toljátok, és elég csak 7 hogy a hetet lefedje, vagy azért jócskán több van? Vagy kb hány db ami úgy jó lehet? 18f

febr. 11. 09:20
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem 7 van, de szerintem több kéne.🤔
febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálad idősebb vagyok. Nem számolom őket, de 25-30 db biztosan van. Különböző fazonúak, színűek, mintázatúak, anyagúak. Szeretem váltogatni, variálni őket kedvem szerint. Sokszor veszek egy-egy darabot úgy, hogy nem lenne rá feltétlenül szükségem, csak olyanom még pont nincs és megtetszik.
febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Több van mint 7
febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kb 15-20, de masfajta alsok is vannak ugy ossz 20-25, nem szamolom
febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb 25 db hogy legyen tartalék

De mindig veszek 1-1 darabot ha szétmegy az egyik

Meg 1 nap van hogy többet is elhasználol pl.edzés meg tesi zuhanyzás után tiszta alsót veszek

febr. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok van, feszülös, meg a sima laza lobogos bő, de inkább az utóbbit használom, abból keveset, többségében farmer nadrágba vagyok az alá nem szoktam fel venni boxert csak simán lazán, ha olyan van hogy fel veszek boxert akkor kb 8db amiből válogatok.
febr. 13. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én 20 éves vagyok és mostanába át szoktam a lobogós (bő) classic BoxerShorts-ra, vagy úgy mint a (6/6) emberke, van hogy nem hordok alsót, meg untam hogy mindig tapadós alsóneműt hordtam, 2-1 éve volt hogy 2 mérettel kisebb alsót vettem csak hogy jobban tapadhasson es rejtse el a péniszem de persze kicsi volt az alsó, ezért tonkre ment hamar mivel nem nyúlt tovább, ugy látszik hogy valami miatt szégyeltem hogy van péniszem tudattalanul, gyorsan változott a dolog, mesztelenúl kezdtem el aludni, nagyobb önbizalmam lett a kinézetem miatt és meg értettem magammal hogy anatómiailag nyilván hogy van farkam es nyilván hogy ki fog dudorodni bizonyos okok miatt vagy textil-tol fuggoen mivel FÉRFI vagyok és nincs semmi rossz egy lankadt farokkal ami libeg lóg a nadrágba magakedvére (nőknek is mozog a mellûk), addig normalis mig nem (fétish) merevedés miatt csinalod, nálam elofordult de szerencsére a mai divat úgy is a nagymeretu ruhák (farmerok) így segít a helyzetben ha véletlenul meg torténik, attól fuggetlenul ha elô fordul, hogy nem veszek alsónemut, nyilvan egybol a mosogépbe dobom a nadrágom, plusz magas a higéniám szó szerint. Ha van még kérdés írjatok priviben vagy itt. ÜDV.
febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!