Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők! Ti kimennétek így emberek...

Nők! Ti kimennétek így emberek közé az utcára?

Figyelt kérdés

[link]


Nem egyszerűen melltartó nélküliség, mert az rendben van, de 100 méterről virító, szemet kiszúró bimbók.

Kérdem ezt azért, mert (legalábbis Pesten) nyáron egyre gyakoribb látvány ez az utcán, főleg a fiatalabbak körében, külföldön pedig van ahol egészen hétköznapi.


Figyelembe véve, hogy (az ismerőseim reakciói alapján) még női szemmel is ez az első dolog, amit észreveszel az illetőn, nem zavarja ez azokat, akik így mennek ki az utcára? Ez kb. ugyanaz, mintha meztelenül mennél ki, vagy ilyen bőrfestékben, mint bizonyos rendezvényeken a "modellek".


Az aki így megy ki az utcára, miért teszi ezt? Magamutogatás? Hanyagság? Kényelem? Szexinek akar látszani? Divat? Mi az oka ennek?



febr. 8. 15:23
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
86%
Nagyobb hatást keltenek, mert te kifejezetten kis melleket linkeltél, anyum képein valamivel nagyobbak vannak.
febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
88%

Ha olyan ruha van rajtam aminél nem látszik, van hogy én sem veszek fel melltartót. Alapjáraton viszont hordok, és eszemben sem jutna egy ilyen kis vékony felsőt melltartó nélkül felvenni még ha kényelmesebb is.

Van olyan ismerősöm aki nem hordd melltartót, engem ez nem zavar, azt hordd amit akar.

febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg nem értem: ezek teljesen normális ruhák.

Régen VALÓBAN minden második nő ilyet hordott nyáron. Annyira elképzelhetetlen?

Persze: Amerikában, ahol a nőknek már nem is mellük van, hanem kosárméretük, és külön van melltartómentes nap is, aminek az az üzenete, hogy fel ne merüljön benned, hogy más napon akár csak megpróbálsz melltartó nélkül létezni... de nálunk még nem kötelező ennyire prűdnek lenni.

febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
81%

A mellek átka. Vagy inkább a nyomorék társadalomé.


Nagy melleim vannak. Muszáj melltartót hordanom, mert mozogni sem tudnék normálisan, hogy ne fájna, ha lógnak (és lógnak). Ugye a világ olyan, hogy arra kell gondolni, másoknak tetszik-e a testem. Tehát hordok melltartót.


Ha olyat hordok, amit kényelmesnek tartok - amiben nincs merevítő szivacs -, azon is simán átüt a mellbimbóm, mert ugyanolyan az anyaga, mint egy pólónak. Ha meg szivacsosat hordok, ami eltakarja a bimbót, az az erős kosár felnyomja a melleimet a torkomig (főleg ülve), akkor meg azzal vagyok megvádolva, hogy kidobom a melleimet.


Ezt a harcot nem lehet megnyerni. De úgy lett megtervezve, hogy lehessen a nőket a testük miatt szapulni mindenféleképpen. A szokásos.

febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
9%
Nem kellene senkinek, ez nagyon ízléstelen
febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
82%

"azon is simán átüt a mellbimbóm"

Na de hát ez természetes! És ez a normális! Épp elég baj, ha ebből bármiféle gondod van!


"felnyomja a melleimet"

Mert az meg arra való. Tudod, van olyan, hogy valaki ki akarja emelni.


Kéne még egy harmadik változat is, ami szivacsos, de nem emelős... na, ez akkor lenne, ha sokan keresnének ilyet.

febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

"Kéne még egy harmadik változat is, ami szivacsos, de nem emelős... na, ez akkor lenne, ha sokan keresnének ilyet."


Ilyenről beszélek, nem pushupról. Életemben nem hordtam pushupot, szerintem megfulladnék benne.


Sima egyszerű szivacs van benne. De ez feltolja a nagy mellet.

febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Egy köznapi ruha arra való, hogy kényelmes legyen.

Nyáron arra kényszeríteni a nőket, hogy szivacsot rakjanak magukra, kb. annak felel meg, mintha a férfiak a heréket szivacsba burkolnák. Mondjuk védelmi célból, a sérülések ellen.

A különbség az, hogy erre őket max. gépfegyverrel lehetne rávenni.

febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én is a herékre gondoltam, hogy a férfiak mennyire bírnának "heretartót" hordani úgy, hogy itt-ott szorít, bevág, meleg, és mennyire viselnék el, hogy mások beszólnak nekik emiatt.
febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

"Megnézném azokat a képeket. Nem hiszem, hogy ugyanazt a hatást keltik, mint azok, amiket csatoltam."

csak most, csak neked:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

egyébként igazad van, tényleg nem keltik egészen ugyanazt a hatást, mint az általad linkelt képek. akkoriban nem volt digitális kamera, hogy bárki jóskapista percenként hatezres rátával sorozatfotót lőhessen a random melltartó nélküli nőkről és kiválogathassa azt a néhány képet, amin pont olyan a megvilágítás, hogy feltűnően kidomborodik a bimbó.

febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!