Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk van rózsaszin alsótok...

Fiúk van rózsaszin alsótok vagy zoknitok?

Figyelt kérdés
Mennyire elfogadott szerintetek tini korba vagy kicsit később fiuknál a rózsaszín? Ugy értem okozott-e gondot ha van valamilyen rózsaszin ruhátok. Most nem csak pulcsira vagy polora gondolok elsősorba hanem pl tesiöltözőbe amikor vetköztök és ott derül ki

jan. 3. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs, de ha valakin ilyet látnék sem lenne vele bajom. Mindenki olyat hord amilyet akar.

Szín, fazon mindegy. Nem is mások véleménye számít, csak az, hogy jól érezd magad a bőrödben.

jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van rózsaszin boxerem, sőt pink meg lila is. Nem volt vele soha gondom.
jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs. De ha valakinek ez tetszik, miért ne hordhatná?! Nem vonnék le belőle messzemenő következtetéseket.
jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kék cipőhöz tök jól passzol a rózsaszín zokni. De nem az egész rózsaszín csak egy része
jan. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van több is, mintásban is rózsaszín boxerem. Nem tud érdekelni ki mit gondol erről
jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lila es narancs boxerem is van. Rozsaszin lehet ciki pl tesi oltozoben ha olyanok a tobbiek, hogy szeretnek kotozkodni. Engem nem erdekel csak kenyelmes, tiszta es minosegi legyen.
jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van rózsaszín boxerem nekem is. Meg rózsaszín-szürke csíkos.
jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Semmilyen rózsaszín ruhám nincs. Szerintem az inkább csajos, mint pasis. Alsógatyánál poénból el tudom képzelni, hogy van egy darab, de amúgy nem.
jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
rózsaszín boxerem van. Amúgy kb. 4-5 éve a rózsaszín és fehér CK boxerek nagyon mentek 15-22 éves korosztályban. Szinte minden jobb módúnak volt ilyen. Inkább menőnek tartottuk akkor, most is tetszik nekem, sajnos márkásabból nagyon nehéz beszerezni már rózsaszínt
jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Boxerem nincs rózsaszín, csak bugyim van.
jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!