Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl igényes vagyok,ha nekem...

Túl igényes vagyok,ha nekem inkább ez a stílus jön be egy nőn és nem a passzos,miniruhás szettek?

Figyelt kérdés
[link]

dec. 28. 20:52
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

nem mondanám, hogy túl igényes vagy ez csupán az egyéni preferenciádat tükrözi, amihez jogod van és mindenkinek megvan a sajátja


nekem is tetszik, magabiztosságot sugall és megnyerő, de emellett vonzó is, persze vannak passzos ruhák is amik elnyerik az ízlésemet

dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Metionin ***** válasza:
100%
Sima ízlés kérdése. Nem minden passzos ruha ízléstelen és nem minden bő ízléses. Ez a képen szerintem is jól néz ki.
dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 hosszúhajú ***** válasza:
23%
de! a pozitív értelemben! igazi klasszikus női kifinomult elegancia. nézd meg az előkelő KIRÁLYI megjelenéseket ma. semmi passzos. igazi igényes elegáns. ez maga a NŐ. a női mini passzos az a szex-nő hasonlat már, az nem klasszikus méltóságteljes, hanem a csábító, megmutató új kategória. és abban a kategóriában még lehetsz ízléses, de lehetsz ribis is - attól függően hogy finoman vagy durván tolod. a mai kor szimbóluma a szex-nő párosítás, a modern domináns feminista nő, a szexuális kisugárzás erőltetése, itt jön be a mutasd meg elv. a régi kor szelleme a finom diszkrét visszafogott nő. én is ez vagyok. és ez tiszteletre méltó sok férfi számára, mert valóban tükröz egy pozitív igényt arra hogy úgy is bánjanak veled! ne úgy mint a p…csamutogatókkal. régen nem is volt divat olyan bunkón viselkedni egy nővel, mint ma. minél lazább a női divat, a férfi annál merészebb. figyeld meg, igényesebb körökben ( pl operaház, zeneakadémia, parlament, minisztérium ) nem az utóbbival találkozol. nem ezeknek a nőknek szoktak a fenekére csapni.... én tisztelem benned! vállald, hogy nem állsz be a tipikus sorba, egyéniség vagy, hajrá! 48N
dec. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noren1989 ***** válasza:
49%

Max fetisiszta.


Az àtlag nő praktikum és sajàt ízlése szerint öltözködik.

dec. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4,elegáns ruha=fetisiszta?Pff.
dec. 29. 10:15
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
szíved joga. csak ne tartsd magad emiatt többre azoknál, akiknek meg a miniszoknya tetszik.
dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6,hol írtam azt,hogy többre tartom magam?
dec. 29. 14:17
 8/18 A kérdező kommentje:
7,nem érdekelnek a perverzióid.
dec. 29. 14:19
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

"hol írtam azt,hogy többre tartom magam?"

inkább általánosságban jellemző, hogy akinek a kevesebbet mutató szerelés tetszik, az erkölcsileg feljebbvalónak, érettebbnek hiszi magát. de egyébként a kérdés alapján te is úgy tekintesz az ízlésedre, hogy "igényes". akkor ezek szerint akinek a miniszoknya tetszik, az igénytelen?

dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
10,megint bemagyarázol valamit,amit nem írtam,felőlem hordjad a miniszoknyádat,engem nem zavar.
dec. 29. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!