Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suliba felvehetek ilyet, ugye?

Suliba felvehetek ilyet, ugye?

Figyelt kérdés

Van egy hasonló ruhám, annyi különbséggel, hogy az ujján és a nyakán gyöngyök vannak és nem ennyire mini.: [link]


Nem nagyon szoktam egyberuhákat felvenni suliba, de egyébként nagyon szeretem ezt a darabot mert kényelmes és csinos,szeretném kihasználni, csak nem tudom, hogy való iskolába.


Minden válasznak örülök!

17/L



dec. 13. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem igen.
dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen.
dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Csini lehetsz benne, megnéznélek. <3
dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy sima hétköznap kicsit sok lenne, de simán felveheted, ha szeretnéd
dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Kicsit merész (elég rövid) és túl alkalmi. Szerintem nem suliba illő ruházat ez. Amúgy nem néz ki rosszul. Mit vennél fel hozzá?
dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
r!bancos meg amúgy is fáznál benne
dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5-ös, mint írtam, az enyém nem ilyen rövid. Fekete harisnyára gondoltam, és hogy egy kicsit ellensúlyozzam, akkor bakancsot vennék fel, nem magassarkú bokacsizmát.


Többieknek köszönöm a válaszokat!:)

dec. 14. 08:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinos. Nyugodtan felveheted. Harisnyával bakanccsal teljesen rendben van.
dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok. Bocsi, az elkerülte a figyelmem, így már más a helyzet:) Nagyon csinos a ruha, és szerintem teljesen rendben van azokkal amiket felvennél hozzá, de véleményem szerint egy szép bokacsizma jobban passzol hozzá mint a bakancs. Suliba szerintem inkább ünnepségre vedd fel. Túl szép ruha ez egy átlagos iskolai naphoz :)
dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!