Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem kedvelt, ha egy...

Akumlator kérdése:

Miért nem kedvelt, ha egy férfin feszes nadrág van?

Figyelt kérdés

#férfi feszes nadrág
dec. 1. 18:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%
Kulturált kereteken belül nem baj ha feszes. Skinny jeans a férfiak számára is létezik. De valóban előnyösebb ha egy férfire nem tapad oda a ruha és nem emeli ki azt ami nem a köznép szemének való.
dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Melegnek tűnik benne.
dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

A nök a passzos cucokkal az idomaikat akarják kiemelni ezert valo inkabb nőknek.

A másik meg hogy a pasik f.rka miatt kell is a bőség és segy nőnek se vonzó tapados gatyában egy pasi s.gg.

dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem közönséges, ha egy férfin túlságosan feszes nadrág van. Egyáltalán nem divatos, úgy néznek ki benne, mint a bohócok.
dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

4.

Pláne, hogy felül a legtöbb meg bojlertestű, így aztán nagyjából egy almába szúrva alulról két fogpiszkáló a látvány.

dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Pont ma ment előttem egy ilyen egyed, amit a 4-es írt. Alig bírt menni.

De én jól szórakoztam.

dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nagyon taszító amikor egy férfi hasonló a nőhöz. Oké térdig simán lehet kicsit szűkebb a nadrág, de a combjanal ne feszuljon már úgy mint egy nőnek.
dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Akkor jó méretű a férfi nadrágja, öltönytől kedzve a mackónadrágos kondis melegítőig, ha fel tud ülni benne egy kerékpárra, és kényelmesen bármeddig el tud tekergetni benne, anélkül hogy bármit akadályozna. Tehát nem feszes, stb. Így van helye annak is, ami férfivá teszi a férfit. Aki skinny testhez feszülő cuccot hord, annak nincsen semmi a naciban
dec. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

7.

Sajnos bő szárú nadrágot nem vehetek fel, mert akkor is nőkhöz hasonlítok, mivel most ők viselik a férfi bővebb szárú nadrágokat.

Akkor most mi legyen?

Eddig a skinny volt a női nadrág, most meg a nők hordják a bő szárúakat, akkor mégis mit vegyen fel egy férfi, ha már az összes férfi ruhát lenyúlták a nők?

dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó,jogos,van ez a baggypants őrület csajoknál hogy olyan bő szárú gatyákat vesznek fel ami egy 120 kg orosz súlyemelőnek is lógna a lábszárán erre a 40kg tinilány felveszi xD
dec. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!