Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen hosszú, testhezálló,...

Az ilyen hosszú, testhezálló, kötött ruhák milyen alkaton állnak jobban?

Figyelt kérdés

Duci, sovány?

160 centis lányt összenyomna?

[link]

[link]


2023. nov. 9. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Azért vannak lefényképezve modellek ebben a ruhában, hogy lásd milyen testalkatnak áll a legjobban
2023. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vékony és kifejezetten hibátlan alakú alkaton, ez ugyanis a legkisebb hibát is kiemeli, alacsony, kicsit is teltebb nöknél meg összenyomott hatást kelt
2023. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Homokóra és körte testalkatnak

Vékonynak nyilván jól áll, és ha a fentebb említett testalkattal rendelkezik, és illik hozzá, egy kicsit ducibbon is jól nézhet ki

2023. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 szinte minden ruha colos, vékony lányokon van lefotózva, kivéve a plus size méretek.

A 160 centimmel és 58 kilommal meg messze nem vagyok se dagi, se plus size, de modell alkat sem.

2023. nov. 9. 15:38
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
A 160/58 nem igazán vékony alkat, inkább a duci felé tendál. Másrészt nem csak a súly lényeges, hanem az eloszlás, ha nem kifejezetten arányos az alakod, vagy pl van pocakod, akkor nem igazán elönyös, most eltekintve attól, hogy alacsony nöknek eleve nem áll jól.
2023. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten vékony lányoknak szerintem.
2023. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten magas és kifejezetten vékony lányoknak jó, mindenki másnak nem igazán
2023. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
160 centis lánynak csak akkor, ha max 45 kiló, nem több.
2023. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#5 nem azt mondtam, hogy vékony vagyok, hanem nem vagyok kövér, se plus size. M méretet hordok naciban, felül S-et. Nem hiszem, hogy az olyan nagy lenne.

Viszont köszi a válaszokat, akkor lehet, hogy leteszek erről a fazonról.

2023. nov. 10. 05:47
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Én sem írtam, hogy KÖVÉR vagy, csak hogy duci - az M-es méret ez a kategória.

Másrészt ha az alsó területre M-es, a felsöre S-es méret kell, akkor ez garantáltan nem a te eseted, csak még jobban kiemeli a feneket-hasat, ami nem elönyös

2023. nov. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!