Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azt veszem eszre hogy telen...

Azt veszem eszre hogy telen illetve hideg idoben egy mini vagy combkozepig ero szoknya egy neccharisnyaval sokkal vonzobb egy fiu szamara. Nyaron is hordom igy de igazan nem torodnek vele. Bezzeg telen es hidegben... Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 17:27
 1/5 anonim válasza:
98%

Szerintem nem a neccharisnyán van a lényeg. A férfiak vizuálisok, szeretik nézni a szabad bőrt. Nyáron többen járnak rövidben (ráadásul harisnya nélkül), mint télen, tehát a melegebb időszakban nemtűnsz ki ennyi.

Egy bizonyoskor felett meg nem okvetlen előny, ha rövidebb szoknyákban jársz és mindent kiraksz.

2023. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
38%

Szegénykém, annyira ijesztően bugyuta vagy.

20 évesen ott állsz majd 4 apától 4 gyerekkel, és nem érted, mi van.

2023. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézik hogy ki az a hülye aki télen csupasz lábbal mászkál.
2023. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hosszúhajú ***** válasza:
100%
Télen megbámulják aki nyáriasan öltözködik de nyáron is megbámulják aki téliesen. Szerintem itt azon van a hangsúly hogy azt bámulják meg hogy mennyire öltöztél az évszakhoz
2023. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jutna eszembe, hogy na, ez vagy sörkabát, vagy valami drog, amitõl nem érzed a hideget.


De mondjuk rövidnacis pasikon is ezért nézek végig így télen.

2023. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!