Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jövő hétre már prémes kabát,...

Jövő hétre már prémes kabát, felvennétek?

Figyelt kérdés
Reggel 6.40 kor indulok suliba, nem csúszós időben gyalog. Egy ilyen kabátot [link] vennék fel. A kabát kínai, nem toll a bélése, tehát annyira nem meleg. 17/l

2023. okt. 15. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Mindig az idojarashoz oltozkodunk kerdezo, nem masok velemenye alapjan.


Ha te fazol, de en azt mondom, hogy a naptar szerint meg nincs tel es gaz lenne a vastagabb kabat, akkor inkabb nem veszed fel? Ne mar.


En mar ma is vastag kabatban mentem setalni a gyerekkel, 12 fok van, fuj a szel, en fazom.

2023. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, ez egy TÉLI kabát, most ŐSZ van. Mit fogsz majd télen felvenni, ha már most ezt akarod hordani? :D
2023. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ÉN nem venném fel, ÉN még csak a pulóvernél tartok. De teljesen egyetértek 1-essel, hogy természetesen úgy öltözködj, ahogy a te komfortérzeted megkívánja.
2023. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Ősz van.Szerintem túlzás ez a kabát.Vegyél fel egy őszi kissé bélelt kabátot ha fázol.Én bőrdzsekibe járok.
2023. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább öltözz rétegesebben, mert persze hajnalban hidegebb van, de napközben még melegebb.

Elég meleg tud lenni pár vékonyabb réteg ruha is.

Például egy póló/trikó, rá egy pamut hosszúujjú, arra egy vastagabb pulcsi és egy őszi kabát bőven elég lehet a hajnali hidegekben. Aztán amikor meleged van, csak leveszel annyi réteget, amennyi után már jól érzed magad.

De ez csak az én véleményem.

Ha te ebben akarsz reggel menni, és napközben tudod hová tenni, majd suli után hazafelé gondolom már kézben vinnéd, vagy lecipzározva hordanád, mert délután valószínűleg jobb idő lesz, mint reggel - akkor vedd fel nyugodtan.

2023. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki 17 évesen a szezon elején (sőt, inkább előtt) a gyk-n kérdezgeti, az azért van, mert már unja az eddigi rucikat és igazolást keres arra, hogy végre másikat vehessen fel. Ugyanez a típus fogja márciusban kérdezgetni, hogy vehet-e már végre miniszoknyát/szandált/rövidnadrágot stb.
2023. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!