Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suliban ügyeletesként ünneplő,...

Suliban ügyeletesként ünneplő, minek? 18/L

Figyelt kérdés

Ebben az évben a mi osztályunkból is be van osztva mindenki ügyeletesnek, amikor is a portán kell ülnünk ünneplőben, és segíteni, ha valaki betéved és keres valamit vagy kérdez vagy hasonló...


Ez még oké is, mert aznap nem kell órákra járnunk, na de miért kell ehhez ünneplőben lenni?! Nem igazán értem, miért nem jó a hétköznapi...



2023. okt. 8. 12:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Akkora nagy baj ez? :)
2023. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát, nem igazán van kedvem ünneplőben menni holnap. ><
2023. okt. 8. 15:10
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a tanáraidat kérdezed? lehet, hogy csöves suli, és elég egy tiszta póló, de lehet, hogy elit hely, és egyenruha kell, én ezt honnan tudjam?
2023. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Egyenruha kell, ezt már tudom, csak az értelmét nem látom.
2023. okt. 8. 15:18
 5/24 Metionin ***** válasza:
100%
Elméletileg azért kell, mert onnan tudja a betévedő idegen, hogy ti vagytok ügyeletben. Gyakorlatilag nem tudják, anno mellettünk is simán elmentek és ott tébláboltak :D
2023. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#5: Akkor nem csak nálunk van ilyen hülye szokás, hogy diákként be kell állni portásnak. Én sem értem, miből követezik, hogy ha ünneplőben vagyok, akkor tőlem lehet kérdezni.
2023. okt. 8. 15:23
 7/24 anonim ***** válasza:
20%

6.-ra.


Már látom, hogy valóban van baj a hazai oktatással.


Na figyu!


Te, ott a portán, az iskolát képviseled, mint az intézmény "háziasszonya".

Amikor bemegy egy idegen, akkor TE mész oda hozzá, TE köszönsz előre, TE kérdezed meg, hogy mif@xt keres itt?.


Na ez a titok.


A suli meg ilyenkorra adhatna kitűzőt, PORTÁS, vagy RECEPCIÓS, vagy SEGÍTHETEK?, felírattal.

2023. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#7: Köszönöm a választ, igazad van, jobb, ha én kérdezek. Illetve a kitűzőt is megkérdezem, mert nem lenne rossz. Akár névtáblás. De továbbra is, miért ünneplőben...?
2023. okt. 8. 16:04
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

8.

Pl.:


- [link]


- [link]

2023. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#9: Ezek mik ezek?
2023. okt. 8. 16:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!