Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyarra szoknyahoz , neha...

Nyarra szoknyahoz , neha harisnyahoz melyiket valasztanatok? 19/L

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. jún. 30. 11:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
61%
Egyik se illik szoknyához.
2023. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
57%
Egyes kommentjét osztom, és még annyit tennék hozzá, hogy harisnya meg nem sportcipőbe való, pláne nem nyáron.
2023. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert mondjatok. 2. Es sokan hordjak ugy manapsag divatba van ujra
2023. jún. 30. 12:03
 4/38 anonim ***** válasza:
37%
3: sokan hordják, de férfi szemmel borzasztóan néz ki.
2023. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
56%

A divat, nem minden esetben jelenti azt hogy jól is néz ki!

Törekedj inkább egyéniségre.

2023. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdésre is válaszoljon valaki, szerintem ez a két cipő kinézetre nagyon hasonlít, szóval mindegy melyiket veszed, egyik sem fog jobban/kevésbé illeni, mert tényleg nagyon hasonlóak. Vagy te most nem a kinézetre érted a kérdést, hanem úgy összességében hogy melyik a jobb minőségű?
2023. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
81%

#4 szerintem nem mindenki azzal foglalkozik, hogy a férfiaknak mi a legjobb, hanem hogy nem is tudom, mondjuk magának tetsszen

Az elsőre szavazok

2023. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
65%

Plusz egy szavazat arra, hogy egyik sem.


A mai divat a mindenhez vegyünk tornacipőt és legyen minél lyukasabb a farmerünk elvet követi, ami bűn ronda.


Ismételve tehát: Szoknyához egyiket se, keress valami csinosabb, lapos, kényelmes cipőt.

2023. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 hosszúhajú ***** válasza:
33%
a divat változik a stílus örök. sem hőmérsékletben se egészségben se stílusban nem megy hozzá semmi sportcipő. a gombásodásnak szuper körülmények, meleg sötét és nedvesség, és még büdös is leszel. vegyél szandált. egyébként meg most divat és mennek a birkák utána, mert nem merik magukat vállani, 20 év múlva meg röhögni fogtok rajta, hogy de gáz. ha pasi lennék akkor meg semmi nőieset nem látnék a csajban.
2023. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem bármelyik, eléggé hasonlítanak.


#4

Egyetlen férfi se ér annyit hogy minden nap kitörje a cipő a lábat vagy ne legyen minimális tartása a talpnak meg a bokának. Nem mindenki akar/tud kis körömcipőben tipegni a mindennapokban.

2023. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!