Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől büdös (úgy rendesen) a...

Mitől büdös (úgy rendesen) a papucsom 1-2 használat után?

Figyelt kérdés

Soha nem tapasztaltam ilyet. Flip-flop típusú papucsot használtam sokáig, soha nem volt büdös a lábam, sem cipőben sem papucsban, nem vagyok erre hajlamos.


Ugyanakkor vásároltam egy kényelmesebb papucsot, hasonló anyagú mint a flip-flop de puhább a talprésze és nagyobb felületet fed le, nagyon szép, divatos papucs és kényelmes is, egyetlen problémám van vele.


Pár használat után mocskosul büdös a papucs is meg a lábam is ahol összeért a kettő. Nem tudom megfejteni az okát. A lábammal biztosan nincs baj a papucsot meg próbáltam már hypos vízbe áztatni 1 napig, pár napig nem volt büdös utána megint megindult. Próbáltam fertőtlenítővel letisztítani ugyanúgy 2-3 napig nem büdös aztán beindul.


Mi lehet a megoldás? Nem szeretnék megválni a papucstól mert baromi kényelmes és mindenre jó. Találkozott valaki hasonló problémával? Mivel tudta megoldani?


2023. márc. 25. 16:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Utcai használatra van amúgy, nyáron volt ezzel problémám.
2023. márc. 25. 16:58
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a papucs anyaga büdös gyárilag. Valami büdös kőolajszármazék lehet a gumitalpba keverve.
2023. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szilikon konyhai lapátom volt, amitől büdös lett a kaja is. Ki kellett dobnom.
2023. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem a papucs budos alapból hanem ilyen gyomorforgato lábszagszerű pállott szaga lesz. Es meghalok de nem értem mitől. Sosem büdös, mindig tiszta mindenem.
2023. márc. 25. 20:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az anyaga lesz a gond. Nekem is van olyan csizmám ami egész nap lábamon van és semmi szaga nincs ha leveszem, a másiktól rendesen büdösödik a lábam.
2023. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Használj lábhintőport, Sanytol sprayt a lábra-papucsra.
2023. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lehet, pont tegnap áztattam hypos vízbe, ma meg egy nap használat után olyan szaga lett megint mint a disznótrágyának.

Arra gondoltam, hogy talán beleette magát valami baci és ki kéne forrázni, de az meg egy külön művelet, hogy hogyan áztatsz forró vízbe egy papucsot főleg, h a forraló kb 2 litert tud megcsinálni.

Szerintem ezen csak a forrázás segít.

Mosógépbe be nem teszem az biztos.


Annyit tudok, hogy volt egy pontosan ugyanilyen típusú papucsom korábban és az sosem volt büdös. Soha semmilyen körülmények között.

2023. márc. 26. 19:41
 8/14 A kérdező kommentje:
Pont belefért 1-1 coca colás palackba, most azokat feltöltöttem forró vízzel és abban áll. Remélem ez megoldja. Ha nem, akkor sajnos elkaphattam valami gombát ami büdöset okoz és nem a papucs a hibás.
2023. márc. 26. 19:57
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát mindenesetre a probléma megszűnt egy darabig. A papucs a forró vízben vagy 5 számmal kisebb lett :D :D
2023. márc. 26. 20:25
 10/14 anonim ***** válasza:

Büdös még?

Mert ha igen, akkor "David393" lehet, hogy megveszi, add el neki :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2023. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!