Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki hord mostanába rakott...

Ki hord mostanába rakott szoknyát? milyent?

Figyelt kérdés
milyen felsőt vesztek föl hozzá?
2023. márc. 11. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam hordani. Olyan felsőt veszel fel ami illik hozzá színben. Mintába nem szoktam gondolkodni nem hordok ilyensmit, maximum bordázottal néz ki jól szerintem. Viszont akár valami jó kis mintás pólóval is el tudom képzelni.
2023. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagymamám.
2023. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Piros kockás van, már 16 éves, szerintem az egyik legrégebbi ruhadarabom :D szűk fekete felsővel hordom és fekete harisnyával.
2023. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En ilyet rendeltem meg regebben:

[link]

Es toppot vagy vmi szukebb fazonu polot/bodyt veszek fel hozza. Imadom!

2023. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Barnakockásom van, egyszínű felsővel hordom feketével vagy fehérrel+néha szürke kardigán.
2023. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegnap vettem egy hosszú bordó műbőr rakott szoknyát (ez az 5. rakott szoknyám az eddigi 6 szoknyámból)
2023. ápr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyszínű, és kockás rakott szoknyáim vannak. csinosak. fehér vagy fekete nejlon harisnyanadrággal hordom őket. munkába a szolid fekete / sötétkék rakott szoknyát veszem fel, fehér blúzzal, mert ott elegánsan kell kinézni. szabadidőmben pedig általában a színes, vagy kockás rakott szoknyát viselem, blúzzal vagy kötött pulóverrel. szeretem nagyon
2023. ápr. 22. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!