Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatos ez a fehér blúz, ami...

Divatos ez a fehér blúz, ami most a Család-barát (Duna tv) női műsorvezetőjén van?

Figyelt kérdés
Elmúlt 1-2 évtizedben szerintem ciki volt ez, most komolyan divat lett?

2023. febr. 22. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
linkelj képet
2023. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A médiaklikk tegnap előtti műsorába ha belenézel, láthatod, fotóm nyilván nincs.
2023. febr. 24. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy csinos szatén blúz. Nem hiszem, hogy ciki lenne ilyet felvenni, elég gyakori viselet. Nekem kifejezetten tetszik.
2023. febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A 90-es években volt divat, majd kifutott, és mit mondjak, igen gáz volt ilyesmit hordani.

Tetszenek ezek nekem is, és kényelmes viselet is. De nem nagyon láttam még mostanában màsokon.

Ezért kérdeztem, hogy divatos-e. Vagy csak mint műsorvezető ráadtak valami extrémet..?!

2023. febr. 26. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Az extrémtől azért ez elég távol van. De az látszik rajt, hogy nem túl jó minőségű darab. Szerintem amire te gondolsz, az olcsó, silány minőségű kínai szatén blúzok. Olyat tényleg gáz hordani. A jó minőségű selyem vagy szatén blúzok mindig is divatosak és elegánsak voltak.
2023. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszik itt magyarba is kapsz ilyen blúzt kinaiba olcsóbban c&a-ba newyorkerbe drágábban .

Wish aliexpresszen.

Elég vékonyak pár munka társam hord néha ilyet .

Az hogy divatos e ne izgasson.

Mindenki azt hord amit szeret

2023. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!