Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Háda-ban ban lévő ruhákat...

A Háda-ban ban lévő ruhákat szakszerűen tisztítják mielőtt kirakják?Konkrétan vettem egy valódi bőrdzsekit és azok tisztítása elég macerás és drága. Vagy vigyem el én is tisztíttatni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 15. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedbe még elvinném tisztítattni.

Elméletileg szakszerűen tisztítják, ugyanakkor ki tudja hányan próbálták fel azt a dzsekit?

2023. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs neki semmilyen rossz szaga pl.cigi vagy dohos hanem az a tipikus bőrszag.
2023. jan. 15. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Én nem gondolom, hogy egyáltalán tisztitják az eladásra szánt ruhákat.
2023. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden ruhát fertőtlenítenek.
2023. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Fertőtlenítik meg minden, én inkább azért vinném tisztítóba, mert utána felpróbálhatták még jó néhányan és jobban érzem magam, ha a biztonság kedvéért kimosom vagy tisztíttatom. A sima boltból vett ruhákat is azonnal mosom.
2023. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat.
2023. jan. 16. 14:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenítik de van egy jellegzetes háda szaguk, fel is próbálják sokan gondolom szóval én mindent ki szoktam inkább mosni ami onnan jön.
2023. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
47%
Dhudd meg az eladónőt, a tesit, oszt kitiszticsákket!
2023. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!