Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Forrónadrág fiúkon?

Forrónadrág fiúkon?

Figyelt kérdés

[link]


(A képet nem loptam, én vagyok rajta, a 8. ker. Tisztviselőtelepen, a Budapesti Magyarok Nagyasszonya-templom mellett készült)



2022. jún. 29. 23:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen testtel elég sok minden jól állna szerintem, de ezt elengedném.
2022. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
15, 20 éve természetes volt. Mára már annyi minden ciki lett. Többek között ez is. Bár az okát nem értem.
2022. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem is tudtam hogy a frizura gazabb vagy a gatya.
2022. jún. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk szégyen a ffi test, főleg a láb, fenék alakja, néhány pasi felvesz izompolót, inget, de még ők is szégyellik a lábukat, feneküket.

Mivel ilyen brutál meleg van, a rövid sort, forrónaci lenne indokolt, de ez megint nálunk már nem a normális, ffias kategória.

2022. jún. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Eleg hanyinger... Foleg ilyen 40kgos csavon. Minden sarkon konditerem, h nezhet ki igy egy ferfi
2022. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#5: Nem 40, 65 :)
2022. jún. 30. 12:34
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Már megint te? :D
2022. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem is tudom.Csak úgy elfilozófálgatok itt magamnak.

Alapjába véve ez is egy ruhadarab.Ha megnézed akkor pld a 80 as 90 es években rövidebbek voltak a a férfi rövid farmernadrágok is.Meg nem volt gond ha feszült is.Ez ervényes volt a nagy hippi korszakra is.Minden rockeren ha a száravége trapéz is volt ,de felül szinte szétpattant a farmer,vagy bőrgatya.Sőt virágos hímzesűek is menők voltak.Ez volt pld a tornagatya szerű rövidnadrágokkal is.Senkit kvára nem érdekelte,meg nem tettek az illető szexuális orientaciójára megjegyzéseket sem a rövidsége miatt.Mindenki ezeket hordta.Pedig akkor meg kevésbé volt elfogadott bi,homo vagy akarminek lenni.

Mostmeg elfogadottabb ,ennek ellenére sokkal elutasítóbbak az emberek öltözködéssel kapcsolatban.Ennek a kialakulása is megérne egy misét.Ki,és mikortól kezdve hozta meg azt az ítéletet,hogy na,mostantól kezdve a nagyon rövid farmert csak bu.ik hordanak.Tehát aki ilyet vesz fel,az kétséget kizaróan az,vagy legalábbis b..is.

Bezeg a lobogós gatya az marhára férfias.Lóg rajtad mint egy sátorlap egésszen terd alá a 36 fokban.Az úszógatya meg olyan hogy belemész a vízbe es felemelkedik rajtad meg mögötted.Úszás közben vergődsz benne mint egy hínárba szorult béka.De ezt kell felvenni mert mindenki ilyen van!!Ez a ferfias egyesek szerint!!

Szval érdekes egy allatfaj vagyunk meg kell mondjam.

2022. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem állna jól az ennyire rövid. Combközépig érőket viszont szoktam hordani. Rajtad szerintem nincs ezzel semmi baj. Kicsit fura, mert nem megszokott, de nem botránkoznék meg rajta. Ha ebben érzed jól magad, hordjad!


"15, 20 éve természetes volt..."

#2, gondolom gyerek vagy még és nem éltél akkor. 2002-2007 környékén nagyon nem volt természetes. Fiúkon akkoriban inkább a vádli-gatya volt a menő. Amire te gondolsz, az a 80-as évek, 90-es évek legeleje. Akkor hordtak a férfiak és valóban rövid rövidnadrágot. Én úgy látom, hogy 2002-2007-hez képest kicsit rövidülnek megint a rövidgatyák. De nem annyira, mint a kérdezőn.

2022. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

Manapság ez szokatlanul rövidnek számítana egy átlag fiún, de rajtad meglepően jól áll. 🙂

Sokat számít ebben a vékony alkatod és a vékony szőrtelen lábad is. Legalábbis a képen nekem olyan esztétikusan szőrtelennek tűnik. Jól látom? 🙂

2022. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!