Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Erről a csizmáról lennének...

Erről a csizmáról lennének vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Anyumé volt, fogalmam sincs hány éve hordhatta, és én is most terveztem csizmát venni, aztán ma megtaláltam ezt a darabot a cipősszekrény leghátulján...gondoltam megkérdezlek titeket, hogy mi a véleményetek róla? Ti hordanátok?


2010. szept. 17. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Teljesen jó állapotban van.

Én biztos hordanám :)

2010. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha te nem hordod küld át hozzám én hordanám!
2010. szept. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hordhatod!BIztos lehetsz benne hogy nem fog szembe jönni veled az utcán!:D Én is találok egy csomoszor olyan régi dolgokat, amik pont divatban vannak, és állandoan kérdezgetik, hogy hol vettem? :))
2010. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
boccs , de én fel nem vennék egy ilyet :S
2010. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
már meg ne haragudj, de én ha ingyen adnák sem venném fel..:-s...
2010. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon csinos. Így ősszel hordanám, télen inkább vennék valami laposat. :)

15/L

2010. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon jól néz ki! simán felvenném, bár sajnos nemtudok magassarkúba járni=( tudom, ennek nemolyan magas, de még ebben sem tudnék közlekedni. de tényleg rohadt jól néz ki! nyugodtan hordjad, most úgyis ezek vannak divatban.
2010. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hihi:) Köszönöm a válaszokat:)Köszönöm a negatív válaszokat is, azok is pozitívan hatottak rám:))

Az a gond, hogy én sem tudok magasabb sarkúban sem járni, mivel bakancshoz és sportcipőhöz szokott lábam van...Azt hiszem ezt fogom ma felvenni egy szűkszárú farmerrel amit simán bele tudok tűrni...bár nem is kell tűrni mert olyan szűk:)

2010. szept. 18. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!